OFICJALNIE: Nowa atakująca w Budowlanych Łódź!

22 cze 2020, 13:27

Do Budowlanych Łódź dołączy nowa atakująca. Zespół zasili Oliwia Michalak.

Oliwia Michalak zaczynała przygodę z siatkówką w klubie MUKS Dargfil Tomaszów Mazowieck. W poprzednich latach broniła barw Developresu Rzeszów, SMS-u PZPS Szczyrk, Grupy Azoty Tarnów, UNI Opole. Ostatni sezon rozegrała w pierwszoligowym AZS-ie Politechnika Śląska w Gliwicach.

Zawodniczka wraz z reprezentacją Polski kadetek zajęła ósme miejsce na mistrzostwach Świata w Peru w 2015 r. W 2014 wywalczyła wicemistrzostwo Polski kadetek.

Ogromnie się cieszę z dołączenia do drużyny Grot Budowlanych Łódź! Po tak długiej przerwie nie mogę się doczekać powrotu do treningów i ciężkiej pracy. Jestem pewna, że ten sezon będzie pełen wspaniałych emocji i niezapomnianych wrażeń. Do zobaczenia!” – powiedziała Oliwia Michalak.

Oliwia to młoda, perspektywiczna zawodniczka. Doskonale zna się z Julią Nowicką z czasów gry dla SMS-u. Jest to siatkarka pochodząca z Tomaszowa Mazowieckiego, co również nie jest dla mnie bez znaczenia. Cieszę się, że będziemy mieli w zespole siatkarkę wywodzącą się z województwa łódzkiego” – dodał prezes, Marcin Chudzik.

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA