Ogłoszono walkę wieczoru gali KSW 89. Kibiców czeka prawdziwy hit

paź 2 2023, 15:46

W Gliwicach odbędzie się ostatnie tegoroczne wydarzenie zorganizowane przez federację KSW. Na grudniowej gali w walce wieczoru zmierzą się Adrian Bartosiński i Salahdine Parnasse. Stawką pojedynku będzie pas mistrzowski kategorii półśredniej. 

Liga Typerów Polski-Sport.pl

KSW 89. Walka Bartosińki – Parnasse zakończy rok w MMA

Przed fanami MMA jeszcze mnóstwo wspaniałych pojedynków. Już 14 października czeka nas gala KSW 87, która odbędzie się w Czechach. Tam w wale wieczoru zmierzą się Darko Stošić i Michal Martínek. Niespełna miesiąc później KSW zorganizuje wydarzenie w Radomiu. Gala z numerem 88. to z kolei pojedynek pomiędzy Danielem RutkowskimPatrykiem Kaczmarczykiem.

Największa polska federacja MMA nie zamierza na tym poprzestawać. W tym roku czeka nas jeszcze gala KSW 89, która zorganizowana zostanie w Gliwicach. Włodarze organizacji w poniedziałek poinformowali, że tam na kibiców czeka pojedynek, w którym zmierzą się  Adrian Bartosiński (13-0, 11 KO, 1 Sub) i Salahdine Parnasse (18-1, 3 KO, 7 Sub).

Starcie na gali KSW 89 zakontraktowano w kategorii półśredniej. Francuz w Gliwicach stanie zatem przed szansą na zdobycie swojego trzeciego tytułu mistrzowskiego. Salahdine Parnasse w 2019 roku wywalczył pas w kategorii piórkowej. Z kolei w listopadzie 2022 roku został posiadaczem tymczasowego pasa w kategorii lekkiej.

Łatwo jednak nie będzie. Adrian Bartosiński to niepokonany mistrz wagi półśredniej KSW. W oktagonie polskiej federacji stoczył już pięć pojedynków i wszystkie wygrywał przed czasem. Swój pas mistrzowski zdobył w kwietniu 2023 roku.

Wielki hit potwierdzony! Fury zmierzy się z Usykiem

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA