Strona główna Siatkówka PlusLiga ONICO się zbroi! Do ekipy dołącza nowy rozgrywający!

ONICO się zbroi! Do ekipy dołącza nowy rozgrywający!

0
Stocznia Szczecin - TREFL Gdańsk 29.11.2018 r. Szczecin FOTO: Adam Kowalski

Do stołecznego klubu dołącza rozgrywający, Michał Kozłowski! Siatkarz będzie reprezentował barwy ONICO przez kolejne dwa sezony.

– Przychodzę do ONICO pomóc swoim doświadczeniem. Postaram się zrobić wszystko, by naciskać Antoine’a, motywować go do jeszcze lepszej gry. Nie skupiam się na sobie, najbardziej interesuje mnie to, jak będzie wyglądała drużyna. Chciałbym powalczyć o medal, bo do tej pory w swojej przygodzie z siatkówką zdobyłem tylko jeden krążek mistrzostw Polski – powiedział nowy rozgrywający ONICO.

Michał Kozłowski jest bardzo doświadczonym zawodnikiem. Swoją karierę seniorską rozpoczynał w Kędzierzynie-Koźlu. Od 2007 roku występował w AZS-ie Nysa. W latach 2008-2013 grał w Farcie Kielce, skąd przeniósł się do Rzeszowa. Od 2014 roku siatkarz reprezentował zagraniczne kluby: ACH Volley Lublana oraz francuski AS Cannes. Michał Kozłowski powrócił na PlusLigowe parkiety w 2016 roku, występując w Espadonie Szczecin. Następnie rozgrywający trafił do Trefla Gdańsk, z którym dotarł do ćwierćfinału Ligi Mistrzów w sezonie 2018/2019.

– “Kozi” to doświadczony rozgrywający, który w trudnych momentach gwarantuje boiskowy spokój i wysoki poziom sportowy. Jestem przekonany, że jego wieloletnie doświadczenie na plusligowych parkietach pomoże drużynie w dalszym rozwoju, a jego postać pozytywnie wpłynie na wszystkich zawodników – skomentował prezes ONICO Warszawa, Piotr Gacek.

Michał Kozłowski będzie reprezentował warszawski klub do 2021 roku.

 

 

Źródło: materiały prasowe ONICO Warszawa/ opracowanie własne

Komentarze