Strona główna Pilka reczna Europejskie puchary PGE na dłużej z Vive!

PGE na dłużej z Vive!

0

We wtorkowe południe dowiedzieliśmy się, że Polska Grupa Energetyczna przez kolejne dwa lata dalej będzie wspierało kielecką siódemkę. Oznacza to, że mistrzowie Polski będą występowali w dwóch nadchodzących sezonach pod niezmienioną nazwą, czyli PGE Vive Kielce.

“Z drużyną PGE VIVE Kielce jesteśmy związani od 2017 roku i bardzo cenimy sobie tę współpracę. Piłkarze ręczni z Kielc dostarczają kibicom wielu pozytywnych emocji odnosząc sukcesy nie tylko w Polsce, gdzie zdominowali rozgrywki ligowe, ale i w Europie. Dlatego popularność i osiągnięcia klubu to dla nas gwarancja promocji marki na najwyższym poziomie.” – mówi na łamach klubowej strony internetowej Henryk Baranowski – prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

“PGE jest liderem polskiej gospodarki a w Kielcach mamy najlepszą drużynę piłki ręcznej w Polsce. Dlatego razem z naszym sponsorem tytularnym wzajemnie do siebie pasujemy. PGE daje nam pozytywną energię, którą przekładamy na sukcesy sportowe. Wierzę, że dzięki kontynuacji naszej współpracy, nie tylko kibice w Kielcach, ale całe środowisko polskiej piłki ręcznej będzie dumne z naszej drużyny.” – mówi Bertus Servaas – prezes zarządu KS Vive Handball Kielce S.A.

PGE sponsorem tytularnym na kolejne 2 lata!

Komentarze