Półfinały PHL rozpoczęte

Aktualizacja: 11 mar 2018, 21:25
10 mar 2018, 21:25

GKS Tychy wraz z TatrySki Podhale Nowy Targ rozpoczeli cykl meczów półfinałowych fazy play off Polskiej Hokej Ligi

GKS Tychy 4:0 TatrySki Podhale Nowy Targ

Tyszanie podejmujący na własnym lodowisku TatrySki Podhale Nowy Targ pokazali siłę i wygrali z Szarotkami 4:0.
Wynik w 3. minucie otworzył Mateusz Bryk w asyście kapitana zespołu Michała Kotlorza. Oba zespoły w późniejszych minutach gry mogły mówić o sporym szczęściu, ale też i odrobinie pecha. Mur postawiony przed bramką zarówno gości jak i gospodarzy był nie do przejścia. Więcej pracy z krążkiem miał Przemysław Odrobny, który raz po raz mroził go we własnym polu. Trzecia tercja należała do gospodarzy z Tychów. W ciągu dwudziestu minut Trójkolorowi punktowali 3 razy odpowiednio w 44. i 48. minucie zrobił to Filip Komorski, a stan gry na 4:0 ustalił Alex Szczechura w 53. minucie.

ANTEO Naprzód Janów 1:2  MH AUTOMATYKA Gdańsk (play out)

W trzecim meczu o otrzymanie w Polskiej Hokej Lidze MH Automatyka pokonała Anteo Naprzód Janów 2:1 i prowadzi w tym pojedynku już 3:0. Bramki dla zespołu gospodarzy zdobyli Jan Steber (‘6) oraz Kacper Różycki (’44), natomiast w drużynie gości punktował Mateusz Adamus (’34).