Strona główna Sporty zimowe Polscy skoczkowie na konferencji prasowej

Polscy skoczkowie na konferencji prasowej

0
Fot. PZN

Już dziś rusza biało-czerwone szaleństwo pod Wielką Krokwią. Od piątku najlepsi skoczkowie świata będą rywalizować w Zakopanem.

Od połowy grudnia prezentujemy się lepiej. Kamil wygrał w Engelbergu, a Dawid jest mocny od Turnieju Czterech Skoczni. Ostatnie zawody też były dla nas bardzo udane. Liczę na to, że Dawid, Kamil i Piotrek utrzymają wysoki poziom – komentuje trener, Michał Doleżal.

Głos na konferencji prasowej zabrał też Dawid Kubacki. Czuję się dobrze – zaczyna optymistycznie triumfator 68. Turnieju Czterech Skoczni. Pracowałem ostatnio nad dobrą dyspozycją. Wierzę, że będzie to trwać. Wiem, że cały czas mam nad czym pracować – dodaje Kubacki.

Głos przed świętem skoków pod Tatrami zabrał czterokrotny zwycięzca Zakopanego – Kamil Stoch.

Wracam do Zakopanego jak do siebie. Traktuje to miejsce jak dom. Znajomość skoczni ma duże znaczenie, ale największą moc ma wsparcie kibiców. Mam nadzieję, że z taką nutą artyzmu przystąpimy z kolegami do działań w swojej pracy – ocenia trzykrotny mistrz olimpijski.

Ostatnie zawody były dość dobre, ale mogło być lepiej. Czuję, że jeszcze są rezerwy, i to dość duże. Mam nadzieję na poprawę w stosunku do poprzedniego weekendu – kwituje Zakopanego.

Źródło: Skaczemy.pl http://credit-n.ru/potreb-kredit.html

Komentarze