Przeciętne wyniki Polaków na MŚj w Biathlonie.

22 lut 2015, 12:22

Niedzielny poranek w biathlonie odbył się pod znakiem biegów na dochodzenie na Mistrzostwach Świata juniorów które odbywają w Białoruskim Raubicze. Najlepiej na trasie biegów na dochodzenie spisali się Marie Heinrich z Niemiec oraz Felix Leitner z Austrii.

Polscy zawodnicy spisali się przeciętnie, wsród Pań najwyżej uplasowała się srebrna medalistka z biegu indywidualnego Kinga Mitoraj która spudłowała siedem razy i zajęła 31. miejsce. To spadek o cztery pozycje w stosunku do wczorajszego sprintu. Jeszcze niżej spadła  Beata Lassak która ukończyła 36, ostatnia z Polek Monika Bandyk była 50.

Wśród Panów mieliśmy tylko dwóch naszych przedstawicieli Tomasz Jakieła finiszował na 20. miejscu natomiast  Tadeusz Nędza-Kubiniec był 54.