Przed nami gala FAME MMA 14. Gdzie i kiedy oglądać? Jak wygląda karta walk?

Światy freak fightów i klasycznych sportów walki mieszają się coraz mocniej. Najlepszym dowodem na to będzie krakowska gala FAME MMA 14, w której dojdzie do pojedynku Normana Parke’a, byłego zawodnika UFC i KSW, oraz Piotra Szeligi.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Przed nami kolejne wydarzenie zorganizowane przez FAME MMA. Już w sobotę 14 maja odbędzie się bowiem gala na Tauron Arenie w Krakowie. W wydarzeniu zobaczymy kilka pojedynków amatorskich, jak choćby walka wieczoru pomiędzy Tomaszem „Gimperem” Działowym i Mateusze „Trombą” Trąbką, czy starcie pomiędzy Sergiuszem „Nitro” Górskim a Marcinem „Xayoo” Majkutem.

Parke vs Szeliga na FAME MMA 14

Na gali FAME MMA 14 na szczęście nie zabraknie również znacznie lepszych sportowo pojedynków. Tu na pierwszym planie zdecydowanie jest starcie Piotra Szeligi i Normana Parke’a. Będzie to jedna z ciekawszych walk, gdyż odbędzie się na specjalnych zasadach. Pierwsza runda tej rywalizacji będzie czysto bokserska, natomiast dwie kolejne rozegrane zostaną na zasadach MMA.

Zestawienie Parke’a i Szeligi jest tym ciekawsze, że pierwszy z wymienionych zawodników ma za sobą bardzo interesującą karierę w UFC i KSW. Północnoirlandzki wojownik w oktagonie miał okazję zmierzyć się z tak ciekawymi osobami, jak m.in. Mateusz Gamrot, Borys Mańkowski czy Rusłan Chabiłow.

Karta walk gali FAME MMA 14

  • Mateusz „Tromba” Trąbka vs Tomasz „Gimper” Działowy
  • Sergiusz „Nitro” Górski vs Marcin „Xayoo” Majkut
  • Agata „Fagata” Fąk vs Monika Kociołek
  • Piotr Szeliga vs Norman Parke
  • Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka vs Krystian „Krycha” Wilczak
  • Mateusz „Fit Lovers” Janusz vs Adam „Aj” Josef
  • Mateusz „Muran” Murański vs Alan „Alanik” Kwieciński
  • Dawid „Malczyński” vs Mariusz „Hejter” Słoński
  • Katarzyna „Laluna” Alexander vs Wiktoria Jaroniewska

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Gdzie i kiedy oglądać galę FAME MME 14?

Wydarzenie będzie miał miejsce na Tauron Arenie w Krakowie. Gala rozpocznie się już w sobotę 14 maja o godzinie 20:00. Transmisja będzie można wykupić w systemie PPV. Zainteresowani galą FAME MMA 14 powinni odwiedzić stronę famemma.tv. Koszt to 29,99 zł.

Robert Karaś wypada z FAME MMA! Wiadomo, kto go zastąpi

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze