PŚ: Fatalny występ polskich panczenistów

19 lis 2016, 09:12

Kolejny nieudany występ w Pucharze Świata zaliczyli Polscy panczeniści, którzy w ten weekend startują w japońskim Nagano. Nasi zawodnicy na początku sezonu niestety zawodzą.

Wszystko zaczęło się od Natalii Czerwonki, która zajęła 8. miejsce w biegu dywizji “B” na 1000 metrów. Kilkanaście minut później na tym samym dystansie, 21. miejsce zajął Piotr Michalski.  W jednym z półfinałów biegu “masowego”, 11. miejsce zajął Roland Cieślak, w drugim 12. miejsce zajął zaś Marcin Bachanek.

16. miejsce w biegu dywizji “A” na 1000 metrów, zajął Sebastian Klosiński. Drużyna Polek zajęła dopiero 6. miejsce biegu drużynowego. Mężczyźni spisali się jeszcze gorzej, zajmując przedostatnie, 9. miejsce w rywalizacji drużynowej.