Strona główna Sporty zimowe PŚ kobiet w Zao: Triumf Pinkelnig. Rajda punktuje!

PŚ kobiet w Zao: Triumf Pinkelnig. Rajda punktuje!

0
Foto: da.feedsportal.com

Eva Pinkelnig z Austrii wygrała niedzielny konkurs Pucharu Świata w Zao. W czołowej trzydziestce znalazła się reprezentantka Polski! 

Po pierwszej serii prowadziła Eva Pinkelnig, która uzyskała 99 metrów i notę 114,6 pkt. Tuż za nią plasowała się jej rodaczka z Austrii – Chiara Hoelzl (97,5 m).

W finałowej próbie Pinkelnig uzyskała 95 metrów, co pozwoliło jej zachować prowadzenie i wygrać konkurs z łączną notą 226,5 pkt. 2. miejsce przypadło w udziale Chiary Hoelzl, która w drugim skoku uzyskała 97,5 metra. Jej strata do zwyciężczyni wyniosła

Najlepsza z podopiecznych Łukasza Kruczka, Kinga Rajda, lądowała na 79 i 87 metrze, co dało jej to 22. miejsce. 1,8 pkt. Podium uzupełniła liderka Pucharu Świata – Maren Lundy. Norweżka skoczyła 92 i 92,5 metra.

Najlepszą z podopiecznych Łukasza Kruczka okazała się Kinga Rajda, która lądowała na 79 i 87 metrze, co dało jej 22. miejsce.

Po pierwszej serii odpadła Anna Twardosz, która po skoku na 73 metr zajęła 35. miejsce.

W sesji kwalifikacyjnej odpadła Joanna Szwab (42. miejsce) i Nicole Konderla (48. miejsce). http://credit-n.ru/offers-zaim/fastmoney-srochnyi-zaim-na-kartu.html

Komentarze