Strona główna Sporty zimowe PŚ Zakopane: Znane zasady sprzedaży biletów

PŚ Zakopane: Znane zasady sprzedaży biletów

0

Organizatorzy Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem poszli po olej do głowy zmieniając zasady kupowania biletów na największe zimowe święto sportu w Polsce. Wejściówki wciąż będzie można kupować za pośrednictwem strony internetowej https://www.shop-tzn.pl. 

Aby zapobiec szybkim rozejściu się biletów i zakupu ich przez tzw. koników, organizatorzy wprowadzili obowiązkowy system rejestracji na oficjalnej stronie sklepu Tatrzańskiego Związku Narciarskiego. Oprócz rejestracji konta za pośrednictwem poczty internetowej należy podać dane adresowe, tj. imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer pesel, czy numer telefonu komórkowego.

Rejestracji będzie można dokonać do 23 września. Bilety będzie można zakupić po zweryfikowaniu konta. Na zamówienie może się składać maksymalnie 20 wejściówek.

Przypomnijmy, iż ubiegłoroczna sprzedaż była prowadzona w trzech terminach. Po raz pierwszy kibice mogli dokonać zakupu jeszcze w sierpniu, lecz już kilka minut po uruchomieniu systemu, wszystkie bilety zostały wyprzedane.

  http://credit-n.ru/informacija.html

Komentarze