Puchar Davisa. Hubert Hurkacz zagra jako pierwszy. Terminarz

Aktualizacja: 18 wrz 2023, 14:09
15 wrz 2023, 11:30

Poznaliśmy już kolejność gier w pojedynku Polska – Barbados, który rozegrany zostanie w ramach Grupy Światowej II Pucharu Davisa. Pierwsze dwa spotkania odbędą się w piątek, a kolejne w sobotę. Już na samym początku na korcie pojawi się nasz najlepszy tenisista Hubert Hurkacz.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Hubert Hurkacz dwukrotnie pojaw się na korcie w Kozerkach

Pojedynek Polska – Barbados zostanie rozegrany Kozerkach pod Grodziskiem Mazowieckim. Tenisiści rywalizować będą na kortach twardych tamtejszej Akademii Tenisowej. W Pucharze Davisa wygrywa ta drużyna, która jako pierwsza wygra dwa spotkania.

Dwa pierwsze mecze w ramach starcia Polski i Barbadosu dobędą się w piątek (15 września). Kolejne spotkania zaplanowano na sobotę (16 września). Jeżeli po czterech starcia będzie remis 2:2, to jeszcze tego samego dnia zostanie rozegrany dodatkowy pojedynek.

Jako pierwsi na korcie pojawią się Hubert Hurkacz i Kaipo Marshall. Następnie o punkty powalczą Olaf Pieczkowski z Darianek Kingiem. Na tym piątkowe zmagania się zakończą. Sobotę rozpoczniemy od pojedynku w grze podwójnej, w którym Polskę reprezentować będą Karol Drzewiecki i Jan Zieliński. Następnie czeka nas drugi mecz z udziałem Hurkacza.

Puchar Davisa. Terminarz spotkań Polska – Barbardos

piątek, 15 września (od godziny 15:00)

Mecz 1.: Hubert Hurkacz – Kaipo Marshall
Mecz 2.: Olaf Pieczkowski – Darian King

sobota, 16 września (od godziny 11:00)

Mecz 3.: Karol Drzewiecki / Jan Zieliński – Darian King / Haydn Lewis
Mecz 4.: Hubert Hurkacz – Darian King,
Mecz 5.: Olaf Pieczkowski – Kaipo Marshall – dodatkowo*

Puchar Davisa. Gdzie i kiedy oglądać? Transmisja

Piątkowe zmagania w ramach Pucharu Davisa, które rozpoczną się o godzinie 15:00, będzie można obejrzeć w Polsacie Sport Extra. Z kolei sobotnie mecze, zaczynające się już od godziny 11:00, pokaże Polsat Sport News. 

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Hubert Hurkacz wyróżniony. Weźmie udział w Pucharze Lavera

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA