Strona główna Sporty zimowe Puchar Świata: Wiemy, o której skakać będą zawodnicy

Puchar Świata: Wiemy, o której skakać będą zawodnicy

0
Foto: theclymb.com

Międzynarodowa Federacja Narciarska podała godziny rozpoczęcia zawodów Pucharu Świata w sezonie 2019/2020. Termin uzależniony jest od organizatora i telewizji produkującej sygnał. 

Tym samym mocno zdziwieni mogą być kibice, którzy będą chcieć emocjonować się konkursami w Wiśle. Co prawda kwalifikacje zaplanowano na 18:00, zaś zawody drużynowe, które będą mieć miejsce w sobotę, zostaną rozegrane o 16:00, tak niedzielny konkurs indywidualny wystartuje już o 11:30. Wszystko przez program Telewizji Polskiej, która w tym samym dniu będzie transmitować Eurowizję dzieci, której gospodarzem jest nasze państwo. Dodajmy, że TVP jest odpowiedzialne za sygnał ze wszystkich najważniejszych zawodów w skokach narciarskich organizowanych w rejonie strzeżonym przez PZN.

Konkursy w Wiśle zainaugurują zimę, a odbędą się w dniach 23-24 listopad b.r..

W styczniu skoczkowie po raz kolejni przywitają się z polską ziemią. Tym razem areną zmagań będzie Wielka Krokiew. Piątkowe kwalifikacje zaplanowano na 18:00, zaś konkurs drużynowy na 16:15. Niedzielne zmagania indywidualne rozpoczną się o 16:00. Impreza będzie mieć miejsce w dniach 25-26 stycznia 2020 roku.

 

  http://credit-n.ru/ipoteka.html

Komentarze