Reprezentanka Polski zagra w DPD Legionovia!

DPD Legionovia nie pozwala o sobie zapomnieć podczas trwającego okna transferowego! Klub zakontraktował właśnie brązową medalistkę LSK, 57-krotną reprezentantkę Polski Maję Tokarską!

Nowa środkowa bloku DPD Legionovii mierzy 193 cm wzrostu. W swoim siatkarskim dorobku 28-latka może pochwalić się Mistrzostwem Polski 2012, Wicemistrzostwem w latach 2013, 2015 i 2016 i tegorocznym brązem w barwach Developresu SkyRes Rzeszów. Nie można przemilczeć również srebra w Pucharze CEV z 2015 roku. Wychowanka Gedanii Gdańsk w swojej karierze występowała również m.in. w Atomie Treflu Sopot, MKS Dąbrowa Górnicza i europejskich gigantach: Igorze Gorgonzola Novara i Besiktasu Stambuł. W roku 2017 wraz z ekipą Hisamitsu Springs sięgnęła po Wicemistrzostwo Japonii.

Zdecydowałam się na Legionowo, ponieważ wiele rzeczy przemawiało za tym, aby spróbować podjąć się tego wyzwania – powiedziała Maja Tokarska – Uważam, że powstaje tutaj ciekawy projekt z bardzo dobrym trenerem, a zespół, który jest budowany na kolejny sezon, ma potencjał do tego, aby sprawić jakąś małą niespodziankę.

 

Źródło: informacja prasowa DPD Legionovia 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA