Ruchała – Eskiev: Gdzie oglądać (17.03)? Transmisja z gali KSW 80

17 mar 2023, 13:45

W piątek będziemy mieli okazję emocjonować się rywalizacją na gali KSW 80. Tym razem nietypowy jest dzień wydarzenia, gdyż zazwyczaj największa polska federacja MMA swoje imprezy organizowała w sobotę. Główną atrakcją w Lubinie będzie walka Robert Ruchała – Lom-Ali Eskijew. Stawką rywalizacji będzie tymczasowy pas dywizji piórkowej. 

Pierwsza gala w Lublinie. Ozdobą walka Ruchała – Eskijew

Piątkowa gala KSW odbędzie się w Hali RCS Sport w Lubinie. To pierwsze wizyta największej organizacji MMA w tym mieście. Nietypowe jest jednak nie tylko miejsce, ale również data wydarzenia. Gala odbędzie się bowiem w piątek (17 marca), a jej początek zaplanowano już na godzinę 19:00.

Główną atrakcją wydarzenia będzie walka Robert Ruchała – Lom-Ali Eskijew. Stawką rywalizacji będzie tymczasowy pas dywizji piórkowej. Pierwotnie pierwszy z wymienionych zawodników miał zmierzyć się z Dawidem Śmiełowskim. Ten musiał jednak zrezygnować z walki na KSW 80 z powodu urazu. Popularny „Królik” doznał kontuzji barku.

W jego miejsce wskoczył Lom-Ali Eskijew. Niemiecki zawodnik kontrakt z polską federacją podpisał w 2021 roku. Od tego czasu stoczył trzy pojedynki. Dwa pierwsze walki wygrał, ale w trzeciej musiał uznać wyższość swojego rywala – Daniela Rutkowskiego. Z kolei 24-letni Robert Ruchała na koncie ma osiem zwycięstw. Zawodnik urodzony w Nowym Sączu jeszcze nigdy nie zaznał porazki w zawodowej klatce MMA.

Łącznie na gali KSW 80 do klatki wejdzie aż 20 zawodników. Podczas karty wstępnej będziemy mieli okazję zobaczyć dwa pojedynki. Dalej będzie jeszcze ciekawiej. Podczas karty głównej pojawi się m.in. Luis Henrique da Silva, który zmierzy się z niepokonanym Francuzem Oumarem Sy.

KSW 80. Gdzie i kiedy oglądać? Transmisja z gali

Transmisja gali KSW 80 będzie dostępna na platformie streamingowej Viaplay. Początek pierwszej walki około godziny 19:00. Pojedynek Ruchała – Eskiev powinien rozpocząć się nie wcześniej niż o godzinie 23:00.

KSW 80. Ruchała – Eskiev: Zakłady i Typy Bukmacherskie (17.03). Karta walk pierwszej gali w Lubinie

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA