Saul “Canelo” Alvarez – Jarmell Charlo: Gdzie i kiedy oglądać (1.10)? Transmisja i karta walk

Aktualizacja: 1 paź 2023, 10:04
28 wrz 2023, 15:00

Na takie gale czekają wszyscy fani pięściarstwa. W sobotę  w Las Vegas odbędzie się wydarzenia, podczas którego zmierzą się ze sobą niekwestionowanym mistrz świata wagi super średniej Saul Alvarez (59-2-2, 39 KO) i posiadacz czterech pasów kategorii junior średniej Jermell Charlo (35-1-1, 19 KO). Gdzie oglądać ten pojedynek? Jak prezentuje się cała karta walk?

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Pierwsza walka dwóch niekwestionowanych mistrzów świata

Jeżeli chodzi o gale pięściarskie organizowane w tym roku T-Mobile Arenie w Las Vegas, to największe wpływy ze sprzedaży biletów przyniosły walki pomiędzy Ryanem Garcią i Gervontą Davisem oraz Terencem Crawfordem i Errolem Spencem Jr. Pojedynek Saula “Canelo” Alvareza i Jermella Charlo, który w sobotę zobaczą kibice na tym obiekcie, będzie dopiero trzecim wydarzeniem, które z samych wejściówek przyniosło już ponad 20 milionów dolarów wpływu.

Wielkie zainteresowanie pojedynkiem Canelo – Charlo nie może jednak dziwić. Do ringu wejdą bowiem dwaj niekwestionowani mistrzowie swoich kategorii wagowych. Z jednej strony narożnika pojawi się Saul Alvarez, dla którego będzie to już 64. pojedynek w zawodowym boksie. Meksykanin na szali postawi swoje pasy mistrzowskie federacji WBC, WBA, IBF i WBO w wadze super średniej. To właśnie o nie stoczony zostanie pojedynek.

Rywalem 33-latka będzie amerykański pięściarz Jermell Charlo. Zawodnik z USA jest aktualnie zawodowym mistrzem świata organizacji WBC, WBA, WBO oraz IBF w wadze junior średniej. Będzie to pierwszy w historii pojedynek dwóch niekwestionowanych mistrzów, którzy są jednocześnie w posiadaniu aż czterech pasów i tytułu The Ring w swoich kategoriach.

Canelo – Charlo: Gdzie i kiedy oglądać? Transmisja z Las Vegas

Dobra wiadomość dla polskich kibiców. Polsat Sport Extra pokaże na żywo galę w Las Vegas wraz z walką wieczoru Saul “Canelo” Alvarez – Jermell Charlo. Transmisja powinna rozpocząć się w nocy z soboty na niedzielę (30 września/1 października) o godzinie 2:00. Ta pora może ulec jeszcze zmianie, o czym będziemy niezwłocznie informować. Walka wieczoru powinna wystartować około godziny 5:00.

Pełna karta walk gali Saul “Canelo” Alvarez – Jermell Charlo

Organizatorzy gali w Las Vegas, oprócz historycznej walki wieczoru, przygotowali dla kibiców również kilkanaście innych pojedynków. Kilka z nich to naprawdę wspaniale zapowiadające się walki. W weekend zobaczymy popisy Yordenisa Ugasa czy Mario Barriosa oraz Jesus Alejandro Ramos i Ericksona Lubina. Pełna rozpiska znajduję się poniżej.

Walka wieczoru:
Saul "Canelo" Alvarez (59-2-2)-Jermell Charlo (35-1-1)
Pozostałe pojedynki:
Yordenis Ugas (27-5)-Mario Barrios (27-2)
Jesus Alejandro Ramos Jr (20-0)-Erickson Lubin (25-2)
Elijah Garcia (15-0)-Jose Armando Resendiz (14-1)
Frank Sanchez (22-0)-Scott Alexander (17-5-2)
Gabriel Valenzuela (17-5-2)-Yeis Gabriel Solano (15-2)
Terrell Gausha (23-3-1)-KeAndre Leatherwood (23-8-1)
Oleksandr Gvozdyk (19-1)-Isaac Rodrigues (28-4)
Curmel Moton (0-0)-Ezequiel Flores (2-0)
Justin Viloria (3-0)-Justin Viloria (4-2)
Abilkhan Amankul (1-0)-Joeshon James (7-0-1)
Bek Nurmaganbet (10-0)-Abimbola Osundairo (5-0)

Legenda nie ma wątpliwości. “Widzę Gamrota jako mistrza UFC”

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA