Strona główna Pilka reczna Sensacyjny transfer Bartosza Jureckiego?!

Sensacyjny transfer Bartosza Jureckiego?!

0

Niedawno informowaliśmy o zakończeniu reprezentacyjnej kariery przez naszego legendarnego obrotowego, a już teraz możliwe jest, że starszy z braci Jureckich zmieni przynależność klubową.

Jak poinformowały Azoty Puławy za pośrednictwem swojego konta na jednym z portali społecznościowych, Bartosz Jurecki ostatnie dwa dni spędził właśnie w ich mieście, zaś w sobotę obejrzał fragment meczu sparingowego pomiędzy miejscową drużyną, a Stalą Mielec.

“Doświadczony obrotowy jest cały czas zawodnikiem Chrobrego Głogów. Jurecki wrócił już do Głogowa. Nie wiadomo jeszcze jaki klub reprezentować będzie olimpijczyk z Rio w przyszłym sezonie. Sprawa gry Jureckiego w Azotach jest cały czas otwarta i zależy od porozumienia zawodnika i klubów z Puław i Głogowa. Rozmowy trwają.” – możemy dowiedzieć się z komunikatu klubu.

Byłby to jeden z ciekawszych ruchów transferowych w męskiej Superlidze w tym okienku transferowym. Na rozstrzygnięcie musimy jednak jeszcze poczekać, jeżeli sprawa ulegnie rozwojowi, to będziemy o tym informować na łamach naszego portalu.

Komentarze