WTA Katowice: Spacerek Agnieszki Radwańskiej!

10 kwi 2015, 21:40

Agnieszka Radwańska w ćwierćfinałowym spotkaniu turnieju WTA w Katowicach (z pulą nagród 250 tys.$) łatwo ograła Czeszkę Klarę Koukalovą 6:1, 6:1.

Nasza najlepsza tenisistka do spotkania z dużo niżej notowaną rywalką przystępowała w roli zdecydowanej faworytki. Polka od samego początku udowadniała swoją wyższość i szybko przełamała rywalkę. Po zaledwie kilku minutach gry było już 3:0 dla krakowianki. Czeszkę stać było zaledwie na wygranie jednego gema przy własnym serwisie i “Isia” po 34 minutach zwyciężyła pierwszego seta.

Druga odsłona rywalizacji nie przyniosła większych emocji i zmiany obrazu gry. Polka dyktowała tempo gry i wygrywała prawie każdą wymianę w rezultacie czego drugi set w takim samym wymiarze padł łupem Radwańskiej.

O miejsce w finale Agnieszka powalczy z Włoszką, Camilą Giorgi.