Speedway Grand Prix w Vojens (10.09). Gdzie i kiedy transmisja? Zapowiedź 8. rundy indywidualnych mistrzostw świata 2022

8 wrz 2022, 16:41

Przed nami już ósma runda indywidualnych mistrzostw świata w jeździe na żużlu. Speedway Grand Prix w Vojens 2022. Pozycji lidera cyklu będzie bronić Bartosz Zmarzlik. Oprócz naszego czempiona w GP Danii wystartują również: Maciej Janowski, Patryk Dudek i Paweł Przedpełski. Gdzie i kiedy można obejrzeć transmisję tego wydarzenia?

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Speedway Grand Prix w Vojens 2022

Po siedmiu rundach Speedway Grand Prix na czele klasyfikacji generalnej cyklu znajduje się Bartosz Zmarzlik (108 punktów). Za plecami polskiego mistrza czają się Leon Madsen (92) oraz Daniel Bewley (84). Zawody w Danii będą doskonałą okazją dla Zmarzlika, aby powiększyć przewagę nad głównymi przeciwnikami w walce o tytuł indywidualnego mistrza świata 2022 roku.

Biało-Czerwoni zameldują się w Vojens w składzie: Patryk Dudek, Paweł Przedpełski, Maciej Janowski i wspomniany Zmarzlik. Dudek i Janowski wciąż mają realne szanse na wskoczenie na podium SGP. Dziką kartę od organizatorów otrzymał Rasmus Jensen. Natomiast w rolę rezerwowych wcielą się Benjamin Basso oraz Emil Breum.

Kwalifikacje do SGP w Vojens rozpoczną się w sobotę 10 września o godzinie 13:00. Turniej główny w Danii zaplanowano na godzinę 19:04. Transmisję z zawodów będzie można obejrzeć za pośrednictwem Eurosportu Extra w Playerze.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Stal Gorzów – Motor Lublin (11.09). Gdzie i kiedy transmisja? Zapowiedź części finałowej PGE Ekstraligi

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA