poniedziałek, 27 czerwca, 2022

„Stójka” zadecydowała; nieudany start Polek w sprincie!

Z pewnością o wiele lepszego występu oczekiwała Monika Hojnisz. Polka pomimo świetnego biegu zajęła dopiero 20. pozycję.

Bez wątpienia wpływ na tę lokatę miało strzelanie Polki. O ile podczas pierwszej wizyty na strzelnicy Hojnisz spisała się znakomicie, to już drugie strzelanie nie było aż tak udane. Dwa pudła 27-latki spowodowały, że o podium Monika mogła zapomnieć.

Apetytu na dobry wynik narobiła polskim kibicom także Kinga Zbylut Polka już od samego startu świetnie biegła, a podczas pierwszego strzelania była bezbłędna. Dzięki temu wybiegła ze strzelnicy na 2. miejscu. Niestety,  Kinga zaliczyła później aż 3 pudła i ostatecznie zakończyła zawody dopiero na 59. miejscu.

Oprócz dwóch wyżej wymienionych Pań, na trasie dzisiejszych zawodów w polskich barwach mieliśmy okazję oglądać jeszcze dwie zawodniczki. Kamila Żuk zajęła 47. miejsce, zaś Karolina Pitoń wywalczyła 49. lokatę. Wszystkie cztery Polki będą mogły wystartować w sobotnim biegu pościgowym.

Z kolei całe zawody padły łupem bezkonkurencyjnej dziś Lisy Vittozzi. Na podium znalazła się także Anaïs Chevalier oraz Hanna Öberg.

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA