To już koniec Łomży Vive Kielce. Poznaliśmy nową nazwę klubu

Historyczna zmiana w Łomży Vive Kielce. Klub oficjalnie poinformował o pozyskaniu nowego sponsora tytularnego. Oznacza to, że z nazwy drużyny zniknął człon „Vive”. Jest to pierwsza taka modyfikacja od 20 lat.

Koniec z Vive. Od teraz drugim sponsorem będzie Industria

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybetW sierpniu 2020 roku klub nawiązał współpracę z marką Łomża, która należy do spółki piwowarskiej – firmy VAN PUR S.A. Od tego czasu szczypiorniści z województwa świętokrzyskiego występowali pod nazwą Łomża Vive Kielce. Teraz jednak zespół będzie znany jako Łomża Industria Kielce.

Na poniedziałkowej konferencji prasowej klub zaprezentował nowego sponsora tytularnego. Tym została Świętokrzyska Grupa Przemysłową, która jest m.in. właścicielem Świętokrzyskich Kopalni Surowców Mineralnych. Do nazwy klubu weszła nowa marka tej firmy – Industria.

Bardzo się cieszę, że po kilkumiesięcznych negocjacjach udało się nam dojść do porozumienia. Do tego sukcesu przyczyniło się wiele osób, którym chciałbym bardzo gorąco podziękować – powiedział wiceprezes kieleckiego klubu Marian Urban.

Powody zmiany są prozaiczne. Szukamy nowych pieniędzy i funduszy, aby klub mógł dalej się rozwijać. Dziękujemy prezesowi firmy Vive, czyli Bertusowi Servaasowi za to, że jego firma była z nami przez tyle lat dodał.

Przypomnijmy, że klub z województwa świętokrzyskiego jest 19-krotnym mistrzem Polski i 17-krotnym zdobywcą Pucharu Polski. Sześć lat temu ekipie Łomży Vive Kielce udało się wygrać Ligę Mistrzów.

Orlen Wisła Płock zagra w Lidze Mistrzów! „Nafciarze” otrzymali dziką kartę

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA