Tomasz Adamek wraca do sportu! Stoczy dwie walki w Fame MMA

wrz 29 2023, 21:02

Choć Tomasz Adamek wielokrotnie zapowiadał koniec kariery, w ostatnim czasie coraz bliżej było mu do organizacji freak fightowych. W piątek ostatnie spekulacje znalazły swoje potwierdzenie – legenda boksu w 2024 roku stoczy dwie walki po tym, jak podpisał kontrakt z federacją Fame MMA.

Adamek pokazywał się na freak fightach

Od kilku tygodni mówiło się, że Tomasz Adamek może dokonać sensacyjnego powrotu do sportu i dołączenia do organizacji Fame MMA. Sam 46-latek zaczął mocno podgrzewać atmosferę, często pojawiając się na freak fightowych galach. Przed miesiącem chociażby pojawił się na gali Fame MMA 19 w Krakowie.

Po tamtym wydarzeniu Adamek odbył rozmowę z dziennikarze “Faktu” i choć niezbyt pochlebnie wypowiadał się na temat prezentowanego przez zawodników poziomu sportowego, nie wykluczył, że sam pojawi się w klatce. – Podałem swoją cenę federacją freakowym, ale nikt z taką ofertą nie zadzwonił. Żyję Stanach Zjednoczonych i tam się dolarami płaci. Z każdym można się dogadać, ale muszą być konkrety – mówił.

Adamek zawalczy na Fame MMA

W piątek pojawiły się konkrety. Federacja Fame MMA, przy okazji piątkowej gali z cyklu Friday Arena przekazała, że związała się z 46-latkiem kontraktem. Sam Adamek otworzył wydarzenie i ogłosił nawiązanie współpracy.

Jadąc tu jeszcze dwie godziny wcześniej, zastanawiałem się, czy podpiszę, czy nie. Rafał Pasternak, współwłaściciel Fame MMA dał dobry kontrakt. Mati Borek był z nami. Widzimy się w przyszłym roku – powiedział Adamek, który otworzył piątkową galę Fame Friday Arena 2.

Póki co nie jest jasne, kto będzie rywalem Adamka. Jakiś czas temu spekulowano, że może to być Mamed Chalidow. Gdyby doszło do takiej walki, pod uwagę zapewne byłyby dwie formy pojedynku – na zasadach typowo bokserskich, a także na mniejsze rękawice.

Wielki hit potwierdzony! Fury zmierzy się z Usykiem

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA