Strona główna Kolarstwo Tour de Pologne: Znamy szczegóły 77. edycji!

Tour de Pologne: Znamy szczegóły 77. edycji!

0
Foto: Tour de Pologne / Szymon Gruchalski

Czesław Lang podał szczegóły przyszłorocznej edycji Tour de Pologne. W 77. odsłonie wyścigu kolarze wezmą udział w dniach 3-10 lipca. 

To by oznaczało, że rywalizacja będzie liczyć osiem, a nie jak dotychczas siedem etapów. Być może Lang będzie chciał zorganizować jeden z etapów za granicą, co wiązałoby się z koniecznym dniem przerwy. Przypomnijmy, iż w związku ze śmiercią Bjorga Lambrechta, jeden z etapów 76. Tour de Pologne został anulowany, więc do łącznej klasyfikacji wliczono wyniki z sześciu dni ścigania.

90 procent wyścigu jest już znane. Miasta etapowe pozostają miej więcej te same, ale trasa jest bardzo ciekawa. Stawialiśmy na góry, tym bardziej, że to rok z Igrzyskami Olimpijskimi. Wyścig zostanie rozegrany w trakcie Tour de France, lecz będzie lepszym przygotowaniem do imprezy czterolecia – informuje Lang.

Kraków, Katowice, Bukowina Tatrzańska. To nasze sprawdzone miasta, które znajdą się na mapie 77. Tour de Pologne. Jednym z miast startowych będzie Andrychów. Chcemy uświetnić 100-lecie urodzin Jana Pawła II – mówi w rozmowie z Interią dyrektor Tour de Pologne.

 

  http://credit-n.ru/offers-zaim/fastmoney-srochnyi-zaim-na-kartu.html

Komentarze