Transmisja Hurkacz – Humbert (10.02): Gdzie oglądać półfinał ATP w Marsylii?

Aktualizacja: 10 lut 2024, 18:19
10 lut 2024, 09:00

W sobotnie popołudnie Hubert Hurkacz powalczy o finał turnieju ATP 250 w Marsylii. Po zwycięstwie nad Czechem Tomasem Mahacem kolejnym rywalem broniącego tytułu Polaka będzie Francuz Ugo Humbert. Gdzie i kiedy obejrzeć spotkanie?

Hubert Hurkacz – Ugo Humbert
10.02.2024, nie wcześniej niż o 16:30
Półfinał ATP 250 w Marsylii

Polak utrzymuje wysoką formę. Zrobi kolejny krok w kierunku tytuły?

Hubert Hurkacz rozpoczął turniej w Marsylii od wygranej w dwóch setach z Kazachem Aleksandrem Szewczenko, a w ćwierćfinale pokonał reprezentanta Czech Tomsa Mahaca. Rozstawiony z jedynką tenisista w dwóch spotkaniach spędził na korcie zaledwie 2 godziny i 10 minut.  Kolejny rywal może być jednak bardziej wymagający.

W półfinale wrocławianin zmierzy się z Ugo Humbertem, który zajmuje 21. miejsce w rankingu ATP. W poprzednich rundach rozstawiony z czwórką Francuz ograł Hugo Gastona i Alejandro Davidovicha Fokinę. Co ciekawe od ostatniego starcia Hurkacza z Humbertem  minęły zaledwie trzy tygodnie. Tenisiści spotkało się w trzeciej rundzie tegorocznej edycji Australian Open. Wówczas Polak wygrał 3:1 (3:6, 6:1, 7:6, 6:3).

Znana jest już również druga para półfinałowa turnieju ATP 250 w Marsylii. Tworzą ją Bułgar Grigor Dimitrov oraz Rosjanin Karen Chaczanow. Są to zawodnicy rozstawieni z numerami dwa i trzy.

Hubert Hurkacz – Ugo Humbert: Gdzie oglądać? Transmisja

• Transmisja w TV: Polsat Sport News
  • Transmisja w streamingu: Polsat Box Go

Spotkanie rozpocznie się nie wcześniej niż o godzinie 16:30