Transmisja Niemcy U21 – Polska U21 (21.11): Gdzie oglądać eliminacje do EURO?

20 lis 2023, 18:30

Młodzieżowa reprezentacja Polski przygotowuje się do wymagającego starcia z Niemcami w eliminacjach do mistrzostw Europy. Jak dotąd dyspozycja Biało-Czerwonych jest bezbłędna. W czterech meczach zdobyliśmy komplet punktów i osiągając korzystny wynik we wtorek, możemy znacznie przybliżyć się do awansu na turniej główny. Oba zespoły są niepokonane w dotychczasowych potyczkach.

Niemcy U21 – Polska U21
21.11.2023, 18:00
kwalifikacje do EURO U21Niemcy U21 – Polska U21 (21.11): Gdzie oglądać?

Piąty mecz Polaków w eliminacjach do EURO zaplanowano na wtorek 21 listopada o godzinie 18:00 w Essen. Transmisja będzie dostępna w TVP Sport, aplikacji mobilnej i stronie internetowej publicznego nadawcy. 

Polacy postawią się faworyzowanym Niemcom?

Podopieczni trenera Adama Majewskiego w poprzednich meczach uporali się z Kosowem, dwukrotnie z Estonią i Izraelem. Dopiero w czwartym meczu eliminacji straciliśmy pierwszą bramkę, ale mimo to Izraelczycy nie byli w stanie zdobyć punktów. Cztery zwycięstwa pozwalają z optymizmem podejść do starcia z najtrudniejszym rywalem w grupie. Niemcy również wygrali wszystkie swoje mecze i są faworytem do awansu z pierwszego miejsca.

Dla Polaków nawet zdobycie jednego punktu w tym starciu będzie niezłym rezultatem. Najważniejsze zadanie, czyli zwycięstwa z pozostałymi rywalami zostały wykonane bezbłędnie. Biało-Czerwoni mogą czuć się komfortowo, ponieważ ewentualna porażka na wyjeździe we wtorek nie przekreśli ich szans na awans na mistrzostwa Europy.

Na kogo warto zwrócić uwagę w meczu Niemcy U21 – Polska U21?

Polacy zdobyli 11 bramek w 5. potyczkach, co daje im średnią ponad dwóch bramek na mecz. Po 3 trafienia w młodzieżowej reprezentacji zaliczyli Michał Rakoczy i Filip Szymczak. Pierwszy z nich nie trafił rzutu karnego przeciwko Izraelowi, więc będzie zdeterminowany, aby pokazać się z dobrej strony przeciwko Niemcom. Po stronie rywali zdecydowanie wyróżnia się Moukoko. 19-letni napastnik zgromadził na swoim koncie już 6 bramek i liderem klasyfikacji strzelców w eliminacjach.Probierz tryska optymizmem. Podał też skład na mecz z Łotwą

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA