Transmisja Speedway Grand Prix Łotwy (12.08): Gdzie i kiedy oglądać? Początek zawodów wcześniej niż zazwyczaj

11 sie 2023, 18:00

Po czterech tygodniach przerwy wracają zawody z cyklu Speedway Grand Prix. Tym razem najlepsi żużlowcy na świecie zaprezentują się w Rydze. Czy Bartosz Zmarzlik powiększy przewagę nad rywalami w klasyfikacji generalnej i zrobi kolejny krok w kierunku obrony tytułu? Odpowiedź poznamy w sobotni wieczór.

Bartosz Zmarzlik liderem cyklu

Za nami już sześć z dziesięciu rund Speedway Grand Prix zaplanowanych na obecny sezon. Liderem klasyfikacji generalnej jest Bartosz Zmarzlik, który ma na koncie wygrane w Gorican, Teterowie i Gorzowie Wielkopolskim. W poprzednich zawodach, które odbyły się 15 lipca w Malilli najlepiej z Polaków wypadł Patryk Dudek. Wygrał Daniel Bewley, a zawodnik Apatora Toruń stanął na najniższym stopniu podium.

Speedway Grand Prix wraca na Łotwę po sześciu latach przerwy. W 2017 roku zawodnicy rywalizowali na torze w Daugavpils. Wówczas trzy czołowe miejsca zajęli Biało-czerwoni. Wygrał Piotr Pawlicki, drugi był Patryk Dudek, a trzeci Maciej Janowski.

Klasyfikacja generalna SGP 2023 przed GP Łotwy:

1. Bartosz Zmarzlik (Polska) – 102 pkt
2. Fredrik Lindgren (Szwecja) – 82 pkt
3. Jack Holder (Australia) – 79 pkt
4. Martin Vaculik (Słowacja) – 69
5. Dan Bewley (Wielka Brytania) – 69 pkt
6. Jason Doyle (Wielka Brytania) – 69 pkt

11. Patryk Dudek (Polska) – 44 pkt
13. Maciej Janowski (Polska) – 33 pkt

SGP Łotwy 2023: Gdzie oglądać? Transmisja

Zawody Speedway Grand Prix Łotwy najczęściej rozpoczynają się o godzinie 19:00, ale początek sobotnich zmagań na Bikernieki Speedway Stadium zaplanowano na godzinę 17:00. Rywalizację będzie można obejrzeć na antenie Eurosportu Extra, który znajdziemy na platformie Player. Transmisja będzie dostępna jedynie dla subskrybentów. W otwartym kanale TTV można było oglądać jedynie rundy SGP 2023 organizowane w Polsce.

Rajd Polski wraca do kalendarza WRC? Media nie mają wątpliwości

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA