Reklama

Trener Irańczyków zareagował na wypowiedź Kubiaka! „Proszę, przyjedź do Iranu”

Trener reprezentacji Iranu, Igor Kolaković, zaapelował do naszego kapitana za pośrednictwem Facebooka.

Drogi Michale Kubiaku, jesteś wspaniałym zawodnikiem, ale masz prawo popełniać błędy – napisał trener Kolaković – Proszę,  przyjedź do Iranu, zobacz jak wspaniali ludzie tu żyją.

Przybliżmy całą sytuację. Kilka dni temu, w programie internetowym „Prawda siatki” Michał Kubiak wypowiedział się o Irańczykach. Persowie zostali nazwani „fatalnymi, złośliwymi i chamskimi ludźmi, którzy tak naprawdę są zwykłymi leszczami”. Środowisko szybko zareagowało na te słowa. Irańczycy złożyli skargę do Komisji Etyki FIVB, a wywiad z Kubiakiem szybko zniknął z kanału „Prawdy Siatki”. Prowadzący co prawda dodali go z powrotem, ale z wyciętym kontrowersyjnym fragmentem.

Sam Kubiaknie pozostawił tej sprawy bez komentarza. Kapitan Biało-Czerwonych wystosował oświadczenie, w którym czytamy między innymi: „Stanowczo podkreślam że słowa, które padły z moich ust, były skierowane wyłącznie do osób, z którymi miałem osobiście do czynienia, tj. siatkarzy oraz ich szowinistycznych kibiców”. Więcej na ten temat oraz całość oświadczenia można znaleźć TUTAJ.

 

 Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imięNajnowsze

Reklama

Udostępnij

SOCIAL MEDIA

Reklama