Transmisja półfinałów PGE Ekstraligi 2023: Gdzie oglądać mecze półfinałowe?

9 wrz 2023, 17:30

Szansę na zdobycie mistrzowskiego tytułu PGE Ekstraligi w sezonie 2023 mają już tylko cztery zespołu. Pierwsze spotkania półfinałowe odbyły się w ostatni weekend sierpnia, natomiast rewanże zaplanowane są na niedzielę, 10 września. O występ w finale powalczą Tauron Włókniarz Częstochowa, Platinum Motor Lublin, For Nature Solutions KS Apator Toruń i Betard Sparta Wrocław.

Mecze rewanżowe wyłonią finalistów

Bardzo bliski występu w finale żużlowej PGE Ekstraligi jest Motor Lublin, który w pierwszym starcie z Włókniarzem Częstochowa wypracował 18 punktów przewagi. Drugie spotkanie tych drużyn odbędzie się w stolicy województwa lubelskiego, więc faworyt do awansu jest znany. W ostatnich dniach zastanawiano się, czy gospodarze przystąpią do rewanżu w optymalnym składzie. Spekulacje dotyczyły przede wszystkim Mateusza Cierniaka i Jacka Holder, ale wszystko wskazuje na to, że wspomniana dwójka zaprezentuje się kibicom zgromadzonym na stadionie przy Alejach Zygmuntowskich.

W drugim półfinale może być zdecydowanie więcej emocji, bo pierwszy pojedynek Sparty Wrocław z Apatorem Toruń zakończył się remisem. W najważniejszym meczu sezonu ekipa z Dolnego Śląska będzie musiała poradzić sobie bez Taia Wofindena, którego zastąpi Charles Wright. Gospodarze liczą, że do wysokiej formy wróci ich kapitan Maciej Janowski, co może być receptą na końcowy triumf.

Półfinały PGE Ekstraliga (rewanże): Gdzie oglądać? Transmisje

Rewanżowe spotkania półfinałowe PGE Ekstraligi odbędą się w niedzielę, 10 września. Tego dnia dojdzie do pojedynków Motoru Lublin z Włókniarzem Częstochowa oraz Sparty Wrocław z Apatorem Toruń. Pierwsze można oglądać o godzinie 16:30 na kanale Eleven Sports 1. Z kolei transmisja z drugiego starcia będzie dostępna na kanale Canal+ Sports 5 oraz na platformie Canal+ Online.

10.09, godz. 16:30 PLATINUM MOTOR Lublin – TAURON WŁÓKNIARZ Częstochowa
1. mecz: 54:36
LIVE:
ELEVEN SPORTS 1

10.09, godz. 19:15 BETARD SPARTA Wrocław – FOR NATURE SOLUTIONS KS APATOR Toruń
1. mecz: 45:45
LIVE
: CANAL+ Sport 5 / CANAL+ Online

STS kod promocyjny

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA