UFC 283: Gdzie i kiedy oglądać? Transmisja z gali Teixeira – Hill

Aktualizacja: 10 lut 2023, 16:06
21 sty 2023, 16:00

W sobotni wieczór amerykańska federacja MMA zawita do Brazylii. Na gali UFC 283 kibice dowiedzą się, kto zostanie nowym mistrzem kategorii półciężkiej. O to miano powalczą Glover Teixeira i Jamahal Hill. Drugim najważniejszym pojedynkiem tego wieczoru będzie starcie pomiędzy Figueiredo – Moreno. Gdzie szukać transmisji z gali organzowanej w Rio de Janiero?

UFC 284. Makhachev – Volkanvoski (12.02). Wielka walka dwóch mistrzów – zakłady i typy

Gala UFC 283
Gala w Rio de Janiero

Na gali w Brazylii  zobaczymy dwa mistrzowskie pojedynku

Gala UFC 282 nie przerwała bezkrólewia w dywizji półciężkiej. Jan Błachowicz zremisował z Magomedem Ankalaevem, w związku z czym pas mistrzowski nie znalazł nowego właściciela. Zmieni się to jednak teraz. Organizacja UFC na gali z numerem 283 chce bowiem dać tytuł zwycięzcy pojedynku Glover Teixeira – Jamahal Hill.

Pierwszy z wymienionych zawodników jest na drugim miejscu w rankingu kategorii półciężkiej. Ponadto Glover Teixeira (33-8) już okazję dzierżyć w swoich rękach tytuł mistrzowski. Właśnie po wygranej nad Janem Błachowiczem. Natomiast Jamahal Hill (11-1, 1 NC) to dopiero siódmy zawodnik w rankingu. W tym roku spisuje się jednak znakomicie, gdyż wygrał już dwie walki przez nokaut.

Znakomicie zapowiada się również druga w hierarchii walka, czyli starcie Deiveson Figueiredo – Brandon Moreno. Organizacja UFC doprowadziła bowiem po raz czwarty do walki o pas mistrzowski wagi muszej pomiędzy tymi zawodnikami. Ponadto na gali UFC 283 zobaczymy łącznie aż 15 pojedynków, których pełną listę możecie znaleźć pod tym linkiem – UFC 283. Teixeira – Hill: Zakłady Bukmacherskie, Typy (22.01).

Teixeira – Hill: Gdzie i kiedy oglądać? Transmisja UFC 283

Początek transmisji na żywo został zaplanowany na godzinę 00:00 (z soboty na niedzielę). W tym czasie rozpoczną się pojedynki z karty przedwstępnej. Dwie godziny później początek będzie karta wstępna, natomiast od 4:00 rano powinniśmy spodziewać się karty głównej. Ta ostatnia będzie również dostępna do oglądania w Polsacie Sport.

Jeśli chcemy jednak obejrzeć całą galę, to nie pozostaje nam nic innego, jak wykupić dostęp do usługi PPV (pay-per-view). Ta nazywa się UFC Fight Pass i kosztuje ponad 35 złotych (7,99 euro). Taki pakiet pozwoli nam oglądać wszystkie wydarzenia amerykańskiej federacji przez okres 30 dni.

UFC 283. Teixeira – Hill: Zakłady Bukmacherskie, Typy (22.01). Kto zdobędzie pas kategorii półciężkiej?

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA