UFC Vegas 68. Gdzie oglądać walkę Tybura – Ivanov?

W niedzielny poranek dojdzie do pojedynku Marcin Tybura – Blagoy Ivanov, który odbędzie się w ramach UFC Vegas 68. Starcie umieszczono na karcie głównej wydarzenia. Podpowiadamy, gdzie będzie można obejrzeć całą galę, w której walką wieczoru jest spotkanie Derrick Lewis – Sergey Spivak.

UFC 284. Makhachev – Volkanvoski (12.02). Wielka walka dwóch mistrzów – zakłady i typy

UFC: walka Tybura – Ivanov na karcie głównej w Las Vegas

Marcin Tybura (23-7-0) jest dziesiątym zawodnikiem w rankingu wagi ciężkiej federacji UFC. Wstępnie jego kolejnym przeciwnikiem miał być Jairzinho Rozenstruik. Polak stracił jednak szanse na starcie z surinamskim wojownikiem z powodu choroby. Jego rywalem ogłoszony został natomiast Blagoy Ivanov (19-4-0).

Pola jest faworytem najbliższego starcia. „Tybur” ostatni raz w klatce pokonał Alexandra Romanova dzięki decyzji sędziowskiej. Wcześniej poniósł jednak dotkliwą porażkę z Aleksandarem Wołkowem. Miało to miejsce jeszcze na gali UFC 267.

Z kolei Ivanov w swoim ostatnim pojedynku okazał się lepszym wojownikiem niż Marcos Rogerio de Lima. Wcześniej przegrał jednak dwa pojedynki. Najpierw z Derrickiem Lewisem, a następnie z Augusto Sakaiem. Co ciekawe, pierwszy z wymienionych zawodników również weźmie udział w gali UFC Vegas 68. W walce wieczoru zmierzy się z Sergeyem Spivakiem.

Gdzie i kiedy oglądać? Transmisja z UFC Vegas 68

Zmagania na UFC Vegas 68 zaczną się w niedzielę o godzinie 4:00 nad ranem. Najpierw czekają nas pojedynki z karty wstępnej, następnie walki finałowe turnieju „Road to UFC”, a dopiero później karta główna. Ta nie rozpocznie się wcześniej niż o godzinie 7:00. Sama walka z udziałem Marcina Tybury planowana jest na 8:00.

Pierwsze pojedynki będzie można obejrzeć tylko dzięki usłudze UFC Fight Pass. Karta główna pokazana zostanie w Polsacie Sport od godziny 7:00. W tym oczywiście walka Polaka. Po nim do oktagonu wejdą Devin Clark oraz Da-un Jung.

Walka wieczoru:
Derrick Lewis-Sergey Spivak
Karta Główna:
Devin Clark-Jung Da Un
Marcin Tybura-Blagoy Ivanov
Choi Doo-ho-Kyle Nelson
Yusaku Kinoshita-Adam Fugitt

UFC Vegas 68. Tybura – Ivanov: Zakłady i Typy (05.02). Kolejna walka Polaka w UFC!

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

Udostępnij

SOCIAL MEDIA

Reklama