Strona główna Sporty zimowe Uniwersjada: skład Polski na Grenadę

Uniwersjada: skład Polski na Grenadę

0

Potwierdzono już cały skład reprezentacji Polski na 27.zimową Uniwersjadę, która odbędzie się w hiszpańskiej Grenadzie w dniach 4-14 lutego.

W nawiasach uczelnia/klub

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE
Kamil Dymowski (PWSzZ Oświęcim/UKŁF Unia)

NARCIARSTWO ALPEJSKIE
Agnieszka Gąsienica Gładczan (AWF Katowice/AZS AWF)
Karolina Chrapek (AWF Katowice/AZS AWF)
Magdalena Kłusak (AWF Katowice/AZS Zakopane)
Sabina Majerczyk (AWF Katowice/LKS Poroniec Poronin)
Adam Chrapek (AWF Katowice/KS Wisła Ustronianka)
Mateusz Garniewicz (Politechnika Poznańska/KS Malta-Ski Poznań)
Michał Kłusak (AWF Katowice/AZS Zakopane)
Jakub Kłusak (AWF Katowice/AZS Zakopane)
Paweł Starzyk (AWF Kraków/SNPTT Zakopane)

NARCIARSTWO DOWOLNE
Zuzanna Witych (Uniwersytet Ekonomiczny Kraków/AZS AWF Katowice)
Mateusz Habrat (AWF Kraków/AZS Zakopane)
Szczepan Karpiel-Bułecka (AWF Katowice/AZS AWF)
Paweł Palichleb (Uniwersytet Ekonomiczny Kraków/AZS UEK)
Bartłomiej Sibiga (Politechnika Śląska/AZS AWF Katowice)

SHORT TRACK
Monika Grządkowska (Gdański Uniwersytet Medyczny/GKS Stoczniowiec)
Katarzyna Iwach (Politechnika Opolska/AZS)
Agnieszka Tawrel (WSWFiT Białystok/ŁKS Juvenia)
Marta Wójcik (Politechnika Opolska/AZS)
Adam Filipowicz (Politechnika Opolska/ AZS)
Rafał Grycner (WSWFiT Białystok/GKS Stoczniowiec Gdańsk)
Wojciech Kamieński (Politechnika Białostocka/ŁKS Juvenia Białystok)
Michał Kłosiński (AWFiS Gdańsk/GKS Stoczniowiec)
Wojciech Kraśnicki (WSWFiT Białystok/ŁKS Juvenia)

SNOWBOARD
Weronika Biela (Uniwersytet Jagielloński/AZS Zakopane)
Natalia Ficek (Uniwersytet Jagielloński/AZS Zakopane)
Aleksadra Król (Uniwersytet Jagielloński/KS F2 Dawidek Team Zakopane)
Klementyna Kołodziej (AWF Kraków/UKS Snowboard Kangur Tychy)
Anna Moskal (AWF Kraków/KS Ski Test Kraków)
Agnieszka Rusin (Leopold Franzens Universitat Innsbruck/KS Ski Test Kraków)
Katarzyna Rusin (IED Barcelona/KS Ski Test Kraków)
Zuzanna Smykała (AWF Katowice/AZS AWF)
Karolina Sztokfisz (AWF Kraków/AZS Zakopane)
Joanna Zając (AWF Kraków/KS Ski Test Kraków)
Marzena Zając (AWF Kraków/UKS Snowboard Kangur Tychy)
Marcin Bocian (Akademia Leona Koźmińskiego Warszawa/AZS AWF Katowice)
Piotr Bodziony (AWF Kraków/KS Ski Test Kraków)
Oskar Bom (AWF Kraków/KS F2 Dawidek Team Zakopane)
Andrzej Gąsienica-Daniel (Uniwersytet Ekonomiczny Kraków/AZS Zakopane)
Piotr Janosz (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej Poznań/KS Ski Test Kraków)
Tomasz Kowalczyk (Uniwersytet Ekonomiczny Kraków/AZS Zakopane)
Dawid Wal (AGH Kraków/KS Ski Test Kraków)

Komentarze