US Open: Kamil Majchrzak nie zagra w turnieju głównym

23 sie 2019, 22:11

W spotkaniu decydującym o awansie do turnieju głównego US Open Kamil Majchrzak przegrał z Białorusinem Ilją Iwaczkiem 6:1, 7:5 i nie zagra w turnieju głównym.

Majchrzak, który był faworytem tego spotkania spotkanie rozpoczął od stracenia dwóch gemów przy własnym podaniu. Białorusin Iwaszka grał pewnie i nie pozwalał Polakowi na zbyt wiele. Pierwszy gem Majchrzak zdobył przy stanie 0:4 dla rywala i jak się okazało był to jedyny gem wygrany przez 23-latka w pierwszym secie.

W drugim secie walka była bardziej wyrównana, a Majchrzak w siódmym gemie przełamał rywala i wyszedł na prowadzenie. Niestety przy stanie 5:4 Polak przegrał przy własnym serwisie. Iwaszka wygrał kolejne dwa gemy i zwyciężył 7:5 i to on zagra w drabince głównej US Open.

Kamil Majchrzak – Ilja Iwaszka 1:6, 5:7