sobota, 25 czerwca, 2022

Łomża Vive Kielce zmierzy się z Montpellier HB. Spore osłabienie Francuzów

Już w czwartek 12 maja rywalizację w ćwierćfinale Ligi Mistrzów rozpoczyna Łomża Vive Kielce. Mistrz Polski zmierzy się z ekipą Montpellier HB. Francuzi przed tym starciem mają jednak poważne problemy kadrowe.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Kontuzje zmorą drużyny z Montpellier

Zespół Montpellier ma powody do niepokoju przed zbliżającym się starciem w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych. W piątek zespół przegrał z PSG 33:37, a kontuzji podczas meczu doznał prawoskrzydłowy Yanis Lenne. Podstawowy zawodnik francuskiej drużyny złamał kość śródręcza i nie pojawi się na boisku do końca bieżącego sezonu.

Dodatkowo pod koniec kwietnia urazu doznał Valentin Porte, a już od marca z problemami zdrowotnymi zmaga się Julien Bos. W związku z tym jedynym doświadczonym leworęcznym szczypiornistą, który jest w stanie zgrać przeciwko Łomży Vive Kielce, jest Marko Panić. Jeśli i jemu zabraknie sił, to Patrice Cnayera, opiekun Montpellier, będzie musiał korzystać z bardzo młodych zawodników, takich jak Alexis Berthier czy Lucas Guigon.

Mecze ćwierćfinałowe Łomża Vive Kielce – Montpellier HB odbędą się 12 i 18 maja. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane we Francji, drugie natomiast w Polsce. Obydwa starcia rozpoczną się o godzinie 20:45.

Stas Skube nie zagra w Łomży Vive Kielce. Jest oficjalne potwierdzenie!

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA