Wikłacz – Przybysz (16.09): Gdzie i kiedy oglądać? Transmisja KSW 86

Trylogie w MMA to zjawisko doskonale znane wszystkim kibicom. Jakub Wikłacz i Sebastian Przybysz w swojej rywalizacji poszli o krok dalej. W sobotę we Wrocławiu znakomici wojownicy napiszą czwarty rozdział swojej rywalizacji. Gdzie i kiedy oglądać galę KSW 86? 

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Wikłacz i  Przybysz powalczą o pas kategorii koguciej

Czas na kolejne wydarzenie zorganizowane przez największą polską organizację MMA. Tym razem chodzi o galę KSW 86, która już w najbliższą sobotę zagości we Wrocławiu. W walce wieczoru kibice zobaczą pojedynek Jakuba Wikłacza i Sebastiana Przybysza. Stawką będzie pas mistrzowski wagi koguciej.

Dla obu zawodników będzie to już czwarty wspólny pojedynek. Rywalizacja rozpoczęła się jeszcze w lipcu 2017 roku, kiedy obaj zawodnicy walczyli dla organizacji Absolute Championship Akhmat. Kolejne dwa starcia Wikłacz i Przybysz stoczyli już pod patronatem KSW. Aktualnie bilans jest korzystniejszy dla posiadacza pasa mistrzowskiego, który wygrał dwa z trzech pojedynków.

Poza walką wieczoru na gali we Wrocławiu zobaczymy jeszcze osiem innych starć. Szczególnie interesująco zapowiadają się starcia z udziałem Michała Michalskiego i Dominikiem Humburgerem czy też Damiana Śmiełowskiego z Lomem-Ali Eskijewem.

KSW 86: Gdzie i kiedy oglądać? Transmisja gali we Wrocławiu

Galę KSW 86 będzie można obejrzeć na dwa sposoby. Pierwszy to wykup pakietu na stronie internetowej KSWTV. Wydarzenie zostanie pokazane także przez platformę Viaplay. Początek wydarzenia o godzinie 19:00. Walka wieczoru powinna rozpocząć się około 23:00.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

KSW 86: Wikłacz – Przybysz (16.09): Zakłady Bukmacherskie, Typy i Karta Walk

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA