WTA Doha: Dreszczowiec z happy endem dla Radwańskiej

Aktualizacja: 13 lut 2018, 02:36
12 lut 2018, 23:54

Agnieszka Radwańska awansowała do drugiej rundy turnieju w Doha. W niezwykle zaciętym meczu pierwszej rundy najlepsza polska tenisistka pokonała Niemkę Monę Barthel 3:6, 6:3,7:5.

Polka i Niemka w poniedziałek spotkały się po raz trzeci na korcie. I trzeci raz mecz zakończył się w trzech seta.

Od początku inicjatywę starała się mieć Polka. Doprowadziło to do przełamania w piątym gemie. Jednak wtedy kontrolę nad sytuacją na korcie przejeła 75. rakieta świata. Skuteczne przyspieszanie gry oraz atak zwłaszcza drugiego serwisu sprawiły, że to Niemka zapisała na swe konto pierwszego seta.

Obraz gry w drugim secie uległ zmianie. A to za sprawą popełnianych przez Monę Barthel błędów oraz co raz lepszej gry Polki. Radwańska objęła prowadzenie 4:0. Niemka zaczęła odrabiać starty,ale ostatecznie seta wygrała Polka.

Największe emocje miały miejsce w trzecim secie. Bardzo dobrze grająca Radwańska prowadziła już 5:2 i 40:15. Jednak Barthel się obroniła. Kolejne, trzy, szanse by zakończyć mecz, Radwańska miała w dziewiątym gemie. Ale i tym razem Niemce udało się pozostać w grze. Grając mocno i odważnie Barthel doprowadziła do stanu 5:5.

Jednak ostatnie słowo należało do Polki. Najpierw w jedenastym gemie przełamała serwis rywalki. Jednak to nie był koniec horroru. Prowadząc 6:5 i 40-0 Radwańska ponownie nie wykorzystała trzech piłek meczowych. Jednak przy równowadze piłka zagrana przez Polkę spadła tuż za siatkę. A kolejny punkt, i dziesiąta piłka meczowa, okazał się ostatnim.

Qatar Total Open, Doha (Katar)
WTA Premier 5, kort twardy, pula nagród 3,173 mln dolarów

I runda gry pojedynczej:

Agnieszka Radwańska (Polska) – Mona Barthel (Niemcy) 3:6, 6:3, 7:5

When you purchase a lab kit form us you will get a lab workbook to help guide you through your labs. But the lab workbook does assume that you have some basic knowledge about Cisco routers and switches.
cisco
We are providing the helping material in two ways which are • PDF • Practice Test Software PDF Exam – the first technique expected of applicants to prepare for CCNA Routing and Switching 200-125 Cisco Certified Network Associate, are hand notes that consist of full, comprehensive information about every CCNA Routing and Switching 200-125 Cisco Certified Network Associate area.
So if you are already familiar with Cisco routers and TCP/IP, this may be a better solution for you. Finally, we recommend the Bryant Advantage Ultimate CCNA Study Package.
200-125 exam
Most CCNA study guides are about 800 pages so there are lots of concepts and nuisances that are covered and we highly recommend you purchase a CCNA study guide to assist you in your self study efforts.
300-115 switch
Many people ask us what study guide we recommend. I will give you a few suggestions. For a low cost solution, you can go with the basic Sybex CCNA study guide.
210-260 pdf
It is actually suggesting that the applicants preparing for CCNA Routing and Switching 200-125 Cisco Certified Network Associate, use both the preparation approaches. This will help all applicants to earn the assistances of both the approaches.