WTA Dubaj: Magdalena Fręch odpada w eliminacjach

Aktualizacja: 23 sty 2023, 09:35
15 lut 2020, 16:16

Magdalena Fręch na pierwszej rundzie eliminacji zakończyła swój udział w turnieju WTA Premier na kortach w Dubaju.

Polka nie mogła być zadowolona z losowania, bo już w pierwszej rundzie los skojarzył ją z Rosjanką Anną Blinkową sklasyfikowaną na 54. miejscu w rankingu WTA. Pierwszy set był bardzo wyrównany i o zwycięstwie rozstawionej z numerem “10: Rosjanki zdecydowało jedyne przełamanie, które miało miejsce w siódmym gemie. W drugiej partii to Polka była stroną dominującą i wygrała drugiego seta 6:2. W decydującym secie Fręch niestety zagrała bardzo słabo i przegrał 6:3 i nie powtórzy wyniku z ubiegłego roku kiedy to awansowała do drabinki głównej turnieju w Dubaju gdzie odpadła w pierwszej rundzie.