WTA Hobart: Koniec przygody Magdy Linette w grze deblowej

Aktualizacja: 18 sty 2023, 13:52
14 sty 2020, 13:48

Maga Linette i Ukrainka Keteryna Kozłowa przegrały w pierwszej rundzie debla turnieju w Hobart. Polsko-ukraiński debel okazał się słabszy od Belgijek Kirstiny Flipkens i Alison van Uytvanck.

Linette i Kozłowa w pierwszym secie przegrywały już 2:5 jednak zdołały doprowadzić do wyrównania i gdy wydawało się, że uda im się wygrać pierwszego seta przegrały dwa gemy po kolei i to Belgijki zwyciężyły w pierwszym secie 7:5.

W drugim secie o wiele lepiej spisywały się rywalki Linetty i Kozłowej, które pozwoliły na zdobycie rywalkom zaledwie trzech gemów i to Kristina Flipkens wraz z Alison van Uytvanck mogły cieszyć się z awansu do drugiej rundy.

I runda gry podwójnej:

Kirsten Flipkens (Belgia) / Alison van Uytvanck (Belgia) – Kateryna Kozłowa (Ukraina) / Magda Linette (Polska) 7:5, 6:3