Strona główna Tenis WTA Kuala Lumpur: Ćwierćfinał poza zasięgiem Linette

WTA Kuala Lumpur: Ćwierćfinał poza zasięgiem Linette

0

Po zaciętym i emocjonującym meczu Magdy Linette z Kurumi Narą już wiemy, że nie zobaczymy Polki w ćwierćfinale turnieju WTA International w Kuala Lumpur. Linette była bardzo blisko wygranej, jednak nie wykorzystała szans i sytuacji, które sama sobie stworzyła.

Magda Linette mogła osiągnąć największy sukces w swojej karierze, awansując do ćwierćfinału turnieju WTA w Kuala Lumpur. Polce zabrakło jednak determinacji, siły i precyzji. Kurumi Nara była dobrą przeciwniczką, którą nasza zawodniczka mogła jednak pokonać, co sama pokazywała podczas meczu, jednak ostatecznie mecz padł łupem Japonki.

Pojedynek przebiegał jednak na naprawdę wysokim poziomie, na co wskazywać mogły między innymi niezwykle długie wymiany. Linette przez chwilę miała sporą przewagę nad Japonką i wydawało się, że ma ogromne szanse na zatriumfowanie w tym spotkaniu. Zabrakło jej jednak kończących uderzeń, czego nie można powiedzieć o Japonce i pojedynek zakończył się niekorzystnym wynikiem dla naszej reprezentantki 7:5, 5:7, 7:6(6).

Przegrana w tym pojedynku oznacza, że niestety nie zobaczymy Polki w ćwierćfinale turnieju WTA.

Komentarze