WTA San Jose: Rosolska i Krawczyk awansowały do półfinału!

3 sie 2019, 11:00

Alicja Rosolska w parze z Desirae Krawczyk pokonały w ćwierćfinale turnieju w San Jose Australijki Monique Adamczak i Storm Sanders i awansowały do półfinału.

Polka wraz z Amerykanką, które są rozstawione z numerem “2” turniej rozpoczęły od wolnego losu. W pierwszym spotkaniu Rosolska wraz z partnerką zmierzyły ię z Adamczak i Storm. W pierwszym secie miało miejsce jedno przełamanie i to Rosolska i Krawczyk straciły gema przy własnym podaniu. Niestety nie zdołały odwrócić losów spotkania i przegrały pierwszego seta 6:4. W drugim secie trwała wyrównana walka z której zwycięsko wyszła Polsko-Amerykańska para. O końcowym zwycięstwie zdecydował super tie break w którym lepsze okazały się Rosolska wraz z Krawczyk zwyciężając 10:0 i awansując do półfinału.

Desirae Krawczyk (USA, 2) / Alicja Rosolska (Polska, 2) – Monique Adamczak (Australia) / Storm Sanders (Australia) 4:6, 7:5, 10-8