WTA Toronto: Radwańska idzie jak burza! Kolejna rywalka zmieciona z kortu!

9 sie 2017, 21:34

Agnieszka Radwańska po swojej dłuższej przerwie od startów na korcie powraca w wielkim stylu! Najpierw w pierwszej rundzie turnieju WTA w Toronto bardzo pewnie pokonała Amerykankę Coco Vandeweghe 6:3, 6:2, z kolei dziś rozbiła Węgierkę Timeę Babos 6:0, 6:1!

55. rakieta świata nie miał dziś nic do powiedzenia w starciu ze świetnie grającą krakowianką. Radwańska grała wręcz fantastycznie, wychodziły jej praktycznie wszystkie zagrania i pierwszego seta wygrała do zera, tracąc zaledwie sześć(!) punktów!

Drugi set to równie jednostronna potyczka. Polka dominowała od samego początku i prowadziła już nawet 4:0. Kiedy zapowiadało się na tenisowy “rowerek” Babos wygrała na przewagi swoje podanie i zdobyła honorowego gema. Dwie kolejne partie to już popis “Isi” i zwycięstwo do jednego!

W III rundzie krakowianka zmierzy się z rozstawioną z numerem szóstym Dunką Caroline Wozniacki, która pokonała również bez straty seta Rosjankę Jekatierinę Aleksandrową.