KSW wraca na PGE Narodowy. Zapowiedziano wielką galę

Aktualizacja: 1 mar 2023, 16:20
24 lut 2023, 15:36

Największa polska organizacja mieszanych sztuk walki wraca na PGE Narodowy. Już 3 czerwca 2023 roku w Warszawie odbędzie się XTB KSW Colosseum 2. Organizatorzy mają nadzieję, że uda im się pobić ustawiony przez nich rekord z poprzedniej gali, którą na stadionie im. Kazimierza Górskiego oglądało blisko 58 tysięcy widzów.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

XTB KSW Colosseum 2 może być największa galą w historii

Poprzednia gala KSW na PGE Narodowym miała miejsce 27 maja 2017 roku. Było to zdecydowanie największe wydarzenie w historii polskiego MMA zorganizowane w naszym kraju. Podczas KSW 39: Colosseum na stadionie zasiadło blisko 58 tysięcy widzów! Galę można było oglądać w telewizjach 42 krajów, na 4 kontynentach.

Wówczas do rywalizacji stanęli między innymi Mariusz Pudzianowski, Mamed Chalidow, Borys Mańkowski, Marcin Różalski czy Mateusz Gamrot. Na wydarzenie akredytował się prawie 200 dziennikarzy z polski i zagranicy. Organizatorzy poinformowali, że 11 pojedynków, które miały miejsce na PGE Narodowym w 2017 roku, oglądali w serwisie KSWTV.com przedstawiciele aż 81 narodowości.

Czy teraz zobaczymy porównywalną plejadę gwiazd? Wszystko na to wskazuje, choć oficjalnie organizatorzy nie ujawnili jeszcze żadnej walki, którą przyjdzie nam obejrzeć podczas gali XTB KSW Colosseum 2. Organizacja pierwsze szczegóły zamierza ujawnić jednak już w przyszłym tygodniu. 

W mediach coraz więcej miejsca poświęca się potencjalnemu starciu Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką. Bardzo prawdopodobna jest również walka o pas wagi lekkiej, w której Salahdine Parnasse miałby zmierzyć się z Marianem Ziółkowskim. Możliwe, że galę XTB KSW Colosseum 2 ozdobią również freak fighty.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

KSW 79: De Fries – Duffee: Zakłady Bukmacherskie (25.02). Król wagi ciężkiej z okazją na rewanż

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA