Znakomity kolarz kończy karierę. Maciej Bodnar żegna się ze sportem

5 gru 2023, 19:51

Jeden z najlepszych polskich kolarzy ostatnich lat, Maciej Bodnar ogłosił zakończenie sportowej kariery. Wicemistrz Europy i wielokrotny złoty medalista mistrzostw Polski pożegnał się z kibicami w emocjonalnym wpisie, który zamieścił w swoich mediach społecznościowych.Bodnar zakończył karierę

Maciej Bodnar jest jedną z najważniejszych postaci polskiego kolarstwa w XXI wieku. Poza ośmiokrotnym tytułem mistrza Polski w indywidualnej jeździe na czas, 38-latek dwukrotnie wystąpił na igrzyskach olimpijskich – w 2012 roku w Londynie i 2016 roku w Rio de Janeiro.

Na liście największych sukcesów Bodnara znajduje się także wywalczenie wicemistrzostwa Europy w 2017 roku, a także zwycięstwo w 20. etapie Tour de France, nieznacznie wyprzedzając Michała Kwiatkowskiego.

Jest taka chwila w życiu każdego sportowca, o której żaden z nas przez lata stara się nie myśleć a każdego zawsze ona dotyka. Nigdy nie ma na nią dobrego czasu. Zawsze jest przecież jeszcze “coś”. Do osiągnięcia, zdobycia, do udowodnienia – przekazał sam Bodnar w mediach społecznościowych.Kibice na polskich stadionach. Czy Ekstraklasa będzie w top 10 europejskich lig?

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA