Strona główna Tenis Puchar Federacji Znamy Skład Reprezentacji Polski na mecz barażowy Pucharu Federacji!

Znamy Skład Reprezentacji Polski na mecz barażowy Pucharu Federacji!

0

Tomasz Wiktorowski – trener Reprezentacji Polski kobiet ogłosił właśnie skład naszej drużyny na mecz barażowy ze Szwajcarkami.

Trzeba przyznać, że nie ma żadnych niespodzianek przy powołaniach. Pewne zastrzeżenia można było mieć co do Uli Radwańskiej, która w bardzo kiepski sposób pożegnała się z turniejem WTA w Katowicach i reprezentuje formę daleką od ideału. Trener Wiktorowski nie dokonał jednak zmiany za krakowiankę!

Polska wystąpi w następującym składzie : Agnieszka Radwańska Urszula Radwańska singiel  Klaudia Jans Ignacik i Alicja Rosolska debel. Przeciwnik również wyłożył karty i na mecz z Polską Heinz Guenthardt powołał Martinę Hingis, Victorię Golubic, Timeę Bacsinky i Stefanie Voegele.

Poprzedni artykułLewandowski powtórzy osiągnięcie Błaszczykowskiego?
Następny artykułME: Awans polskich kadetów!
Sport zawsze był dla mnie ważny. W młodości grałem między innymi w piłkę nożną i koszykówkę. Dziennikarzem polski sport zostałem z pasji! Zawsze mnie to pociągało. Wyobrażałem sobie siebie przed mikrofonem i próbowałem naśladować najlepszych speców w tej dziedzinie. Teraz mam ku temu okazję. Mogę się opierać na wielkich mistrzach polskiego sportowego mikrofonu. Dariusz Szpakowski, Włodzimierz Szaranowicz, Andrzej Zydorowicz, Tomasz Zimoch, Tomasz Jaroński, Krzysztof Wyrzykowski, św. pamięci Bohdan Tomaszewski i Jan Ciszewski potrafili budować atmosferę wielkiego sportowego święta. Są po dziś dzień dla mnie niedoścignionym wzorem.

Komentarze