Aktualizacja: 14 lip 2015, 22:06
7 lip 2015, 16:46

Zapraszamy na relację LIVE z ćwierćfinałowego spotkania na kortach Wimbledonu Agnieszki Radwańskiej i Madison Keys z USA!

Strona odświeża się automatycznie co 60 sekund!
(jeśli strona nie odświeży się przez kilka minut prosimy zrobić to ręcznie, następnie czynność ponownie będzie wykonywana automatycznie)

Madison Keys, USA [21] 1 – 2 Agnieszka Radwańska, Polska [13]

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na czwartkowy półifnał, w którym Polka zmierzy się z Garbine Muguruzą z Hiszpanii.

[1:2] 3:6 Mecz dla Agnieszki Radwańskiej! Trzeba przyznać, że był to prawdziwy horror! Keys dwukrotnie nie wytrzymała presji i atakowała w aut! Polka wykorzystała drugą piłkę meczową i zagra w półfinale z Garbine Muguruzą!

3:5 Niesamowity punkt dla Polki! Keys puściła piłka po średnim uderzeniu Radwańskiej, będąc tuż obok niej! Amerykanka przekonana o aucie, nie odbiła piłki, która wpadła pod końcową linię! Kolejne uderzenia to koncert Radwańskiej! Idealnie wytrzymała tempo rywalki, którego nie wytrzymała 20-latka z USA. Radwańska przejmowała inicjatywę i mimo, że zepsuła bardzo łatwą piłkę, to Keys zrobiła po chwili to samo! Polka serwuje po mecz!

3:4 Radwańska prowadziła 30:0 po dwóch błędach Keys, ale ta szybko wyrównała po dwóch znakomitych akcjach. Po kolejnym błędzie Amerykanki, Polka serwowała po gema, ale to co zrobiła Keys zmuszało do braw – trafiła w spojenie linii bocznej i końcowej w samym narożniku kortu! Nie pomógł nawet challenge krakowianki, która liczyła na minimalny aut. Przy trzeciej próbie krakowianki, Amerykanka miała wielką szansę na wyrównanie, ale po krótkim slajsie w pół kortu, wyrzuciła minimalnie za końcową linię!

3:3 Keys po raz kolejny gra niesamowicie szybko, a co ważniejsze celnie. Aż czterokrotnie w najważniejszych momentach akcji trafiała w linię, a dokładając do tego błąd Radwańskiej, Keys po raz kolejny wyrównała stan trzeciego seta.

2:3 Trudny gem Polki wygrany do 30! Nasza zawodniczka podenerwowana sytuacją na korcie zaczęła przejmować inicjatywę i po raz kolejny wymuszać błędy rywalki!

2:2 Agnieszka sprawdza ślad i ma rację! W powtórzonej akcji traci niestety punkt, a później wszystko potoczyło się szybko. Keys ponownie nie odejmowała siły od ręki i zaskakiwała Polkę kierunkiem serwisu, po którym krakowianka wyrzucała w aut.

1:2 Agnieszka zaczęła rozprowadzać Amerykankę po korcie i udanie kończy wymianę. Po chwili to jednak Keys przejmuje inicjatywę i szybko kończy akcję ze smrecza przy siatce. Kolejne mądre serwisy dały Polce prowadzenie, przed serwisem Keys, która rozpocznie nowymi piłkami.

1:1 Keys serwuje as numer 10 i 11. Pozostałe punkty także nie przyszły jej trudno, dzięki czemu szybko wyrównuje w gemie do 0!

0:1 Gem dla Radwańskiej! Mimo, że Polka wygrała gema jej gra nie zachwyca. Większość piłek ląduje na środku pola i nie na jego końcowej długości, przez co nieraz o jej losie decyduje sama Keys, która albo wyrzuci w aut, albo skończy piłkę. Za ostatnią akcję trzeba ją jednak pochwalić. Dobry serwis otworzył Polce kort, po którym zagrała przeciw nogom zawodniczki z USA!

[1-1] 6:3 Radwańska próbuje przejmować inicjatywę, ale wychodzi jej to średnio – raz się udaje, raz nie. Keys gra za to ponownie równie i mocno serwisem, dzięki któremu wygrywa drugą partię! Czas na ostatnią rozgrywkę!

5:3 Przełamanie dla Keys! Gem nie pomyśli Polki, której praktycznie wszystkie zagrania zostały niemiłosiernie skarcone. Nie pomagał fakt, że pierwszą łatwą piłkę popsuła krakowianka, a ostatni punkt straciła przez siatkę!

4:3 Jeden z lepszych gemów Keys, który wygrała do 0. Polka nie miała zbyt wiele do powiedzenia po bardzo szybkich serwisach!

3:3 Ponownie po 30, po błędnym ocenieniu Radwańskiej piłki, którą puściła, a ląduje w polu. Dobre serwisy dają Radwańskiej kolejne dwa punkty i gema wyrównującego!

3:2 Radwańska prowadziła 30:0 i przejmowała powoli inicjatywę, świetnie atakując przeciw nogom rywalki. Keys powróciła do 40:30 po niezłej grze i błędach krakowianki. Mimo po 40, Amerykanka zaserwowała dwa bardzo dobre podania i wygrała gema na przewagi!

2:2 Wyrównanie Radwańskiej! Polka ponownie dobrze serwuje, a Amerykanka wyrzuca w aut! KLASYKA dzisiejszego spotkania!

2:1 Tym razem bezproblemowy gem Keys! 20-latka ponownie gra pewnie i wygrywa pewnym serwisem. Jeśli Polce uda się przebić piłkę na drugą stronę, zostaje ona kompletnie niszczona, superszybkim forhendem.

1:1 Agnieszka świetnie czyta grę rywalki, która ponownie wyrzuca piłki w aut! Keys jedyny punkt zdobyła po niespotykanym dziś prostym błędzie Polki.

1:0 Keys serwuje piątego asa i ponownie śle mocne piłki! Amerykanka próbuje skrótu i mimo dobrego slajsu Radwańskiej, Polka wyrzuca w aut po kolejnym woleju w aut!

Krótkie statystyki! Keys ma po równo winnerów i niewymuszonych błędów – 20! Radwańska 4 winnery i 1 niewymuszony! Brawo dla Polki!

[0-1] 6:7 (3-7) Keys myli się po długiej wymianie i przegrywa pierwszego seta! Polka bliżej półfinału na trawiastych kortach Wimbledonu!

6:6 (2-6) Radwańska ma kolejne piłki setowe! As Radwańskiej

6:6 (1-4) Polka zdobywa mini breaka! Świetnie zagrywa po krótszym zagraniu rywalki, po którym Keys nie potrafi nic zrobić! Kolejne błędy Keys dają krakowiance 3-punktowe prowadzenie!

6:6 Keys spróbowała skrótu i… szybko go przegrała. Polka świetnie odgrywa, a zdenerwowana 20-latka wyrzuca w aut. Nerwy wzięły górę nad mniej utytułowaną rywalką, która ponownie wyrzuciła w aut. Dwa znakomite serwisy dały jednak wyrównanie po 30, jednak podwójny błąd dał piłkę setową Radwańskiej. Amerykanka wyjątkowo wytrzymała dłuższą akcję i wyrównała, ale potem ponownie wyrzuciła piłkę w aut po niezłym zagraniu do narożnika Polki. Setową, Polka przegrała o centymetry, po autowym bekhendzie krakowianki. Trzeciego setballa Keys obroniła fantastycznym skrótem i wygrała gema po dwóch świetnych zagraniach! Czas na tie-break!

5:6 Gem do 0 Radwańskiej! Polka ponownie świetnie serwuje i często próbuje przedłużać grę. Keys coraz częściej się myli, nieraz wyrzucając piłkę w aut lub połowę siatki.

5:5 Wyrównanie Keys po kolejnym szybkim gemie! Dwa błędy Radwańskiej łatwo otworzyły wynik, a reszty dopełniła Keys, która ponownie nie ujmuje sobie z ręki.

4:5 Radwańska szybko wygrywa gema do 15! Każda zdobywała punkty po błędach rywalki. Gem skończony po fatalnym zagraniu Amerykanki! Zagranie w połowę kara serwisowego przez Polkę i zwrot do bekhendu, a Keys marnuje łatwą piłkę do forhendu!

4:4 Amerykanka zaczęła się mylić, a Polka grać bardziej agresywnie. Radwańska świetnie czyta grę 20-latki i pięknie kontruje do narożnika, w którym bezradna Keys nie może nic zrobić! Końcówka jednak przegrana przez krakowiankę! Niepotrzebny aut i świetne serwisy Keys dają jej wyrównanie!

3:4 Tym razem szybki gem Polki. Dwa razy serwis na ciało i dwa auty Keys. Recepta na dzisiejsze słabe podanie? Gema kończy świetnym skrótem, który zagrywa po znakomitym rozprowadzeniu rywalki po korcie.

3:3 Łatwy gem do 0 dla Keys. Amerykanka wygrywa do serwisem i raz przy pomocy taśmy.

2:3Radwańska wciąż ma problemy z pierwszym serwisem. Drugie z kolei bezproblemowo returnem niszczy rywalka. Polka zdobywa punkty w starym stylu. Wielokrotnie przebija piłkę, a po kilku odbiciach zwykle Keys marnuje piłkę. Gem sterowany przez taśmę – aż pięciokrotnie piłka stykała się z górą siatki, ale czterokrotnie szczęśliwie dla Polki.

2:2 Keys serwuje pierwszego asa i próbuje nawet grać drop shota (udanego), a Polka lobuje na aut. Radwańska dwukrotnie zagrywa poza linię i udanie rozprowadza rywalkę po korcie. Jeden punkt nie wystarczy jednak do gema. Wyrównanie.

1:2 Keys marnuje w niewiarygodny sposób pierwszego break-pointa! Tuż przy siatce nie wykorzystuje krótkiego zagrania Radwańskiej! Wszystko wykorzystuje Polka, która zagrywa dwa dobre pierwsze serwisy i wygrywa gema!

1:1 Przełamanie! Keys niewiarygodnie silnie atakuje! Radwańska wielokrotnie odgrywała piłkę zbyt krótko, przez co winnery Amerykanki były nieuniknione. Gema Polka zdobyła jednak dzięki błędom rywalki, które szczególnie w końcowej fazie gema wkradły się do gry 20-letniej rywalki.

1:0 Madison Keys pokazuje siłę! Kilkukrotnie potężnie uderza piłkę na stronę Agnieszki, zdobywając nieraz przewagę. Polka grała zbyt pasywnie i straciła serwis po pierwszym break poincie.

17:26 Zaczynamy! Serwuje Agnieszka Radwańska.

17:25 Kilka statystyk. Radwańska spędziła na korcie 4 godziny i 44 minut. Wszystkie pojedynki wygrała w dwóch setach i straciła 21 gemów. Jej rywalka grała do tej pory 6 godzin i 9 minut, gubiąc po drodze dwa sety!

17:21 Jeśli nie czytaliście jeszcze naszej zapowiedzi, możecie znaleźć ją tutaj

17:18 Zawodniczki już na korcie! Rozpoczęły rozgrzewkę!

17:07 Zakończył się ćwierćfinałowy pojedynek Garbiny Muguruzy i Timei Bacsinsky z Szwajcarii! Hiszpanka triumfowała 7:5, 6:4 i jako pierwsza zameldowała się w najlepszej czwórce turnieju! Jej rywalkę wyłoni mecz Keys – Radwańska, który rozpocznie się już za kilkanaście minut!