Bakole i Dubois zawalczą w Polsce! Wielki pojedynek na gali w Rzeszowie

15 mar 2023, 13:25

Planowana na 22 kwietnia w podrzeszowskiej Jasionce gala KnockOut Boxing Night zapowiadana była jako impreza historyczna dla polskiego pięściarstwa i wszystko wskazuje na to, że taka właśnie będzie. W środę ogłoszono, że w ringu oprócz gwiazd wieczoru pojawi się także jeden z najciekawszych zawodników wagi ciężkiej – Martin Bakole (18-1, 13 KO). To jednak nie wszystko.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Martin Bakole zawalczy na rzeszkowskiej gali Różański – Babic

Na początku lutego oficjalnie potwierdzono, że Grupa KnockOut Promotions wygrała przetarg na organizację walki Łukasza Różańskiego (14-0, 13 KO) z Alenem Babiciem (11-0, 10 KO). Dzięki temu długo wyczekiwany pojedynek, którego stawką będzie pas mistrzowski WBC kategorii bridger, odbędzie się w obiekcie G2A Arena w Jesionce. Zwycięzca zgarnie tytuł zwakowany przez Kolumbijczyka Oscara Rivasa.

Będzie to pierwsza mistrzowska walka w naszym kraju od siedmiu lat. Na gali zobaczymy również drugą walkę o pas. Michał Cieślak (23-2, 17 KO) powalczy z Francuzem Dylanem Bregeonem (12-2-1, 3 KO) o mistrzostwo Europy wagi junior ciężkiej. Teraz dowiedzieliśmy się, że na ringu pojawi się również Martin Bakole (18-1, 13 KO).

Zawodnik wagi ciężkiej skrzyżuje rękawice z niepokonanym “Ukraińskim Hulkiem” Igorem Szewadzuckim (10-0, 8 KO). Do pojedynku dojdzie dzięki współpracy Andrzeja Wasilewskiego z brytyjską grupą promotorską Boxxer. W ringu zaprezentują się także Caroline Dubois (6-0, 5 KO) i Jeamie TKV (4-0, 2 KO).

Wielkie bokserskie emocje czekają nas już 22 kwietnia. Warto dodać, że z tej okazji telewizja “TVP Sport” będzie emitowała serial dokumentalny, który przedstawi drogę Łukasza Różańskiego do walki o mistrzostwa świata. Pierwszy odcinek emitowany zostanie już 2 kwietnia.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Takiej gali w Polsce jeszcze nie było! W stawce dwa pasy mistrzowskie

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA