Poniedziałek w China Open. Wiadomo, o której zagrają Iga Świątek i Magda Linette

Aktualizacja: 2 paź 2023, 13:59
1 paź 2023, 14:40

W poniedziałek podczas turnieju WTA 1000 w Pekinie na pewno zobaczymy dwie Polki. Na korcie pojawią Iga Świątek oraz Magda Linette. Najpierw kibice będą mogli zobaczyć pojedynek z udziałem wiceliderki światowego rankingu. Następnie swój drugi mecz na chińskim turnieju rozegra Linette.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

WTA W Pekinie. Godziny spotkań Igi Świątek i Magdy Linette

W weekend rozpoczął się turniej China Open, w którym rywalizują aż trzy Polki: Iga Świątek, Magda Linette oraz Magdalena Fręch. Wiceliderka światowego jeszcze czeka na swoje pierwsze spotkanie, w którym to zmierzy się z Hiszpanką Sarą Sorribes Tormo. Z kolei dla Linette poniedziałkowy pojedynek będzie już drugim podczas turnieju w Pekinie. W pierwszej rundzie Polka zaprezentowała się znakomicie i wyeliminowała Wiktorię Azarenkę 5:7, 6:1, 6:2.

Organizatorzy turnieju ogłosili plan gier na poniedziałek. Jako pierwsza na kort wyjdzie Iga Świątek, której mecz z Sarą Sorribes Tormo powinien rozpocząć się około godziny 7:00 rano. Starcie Polki i Hiszpanii zostanie rozegrane jako drugie w kolejności na korcie Lotus. Pojedynek rozpocznie się zaraz po spotkaniu Łesia Curenko – Lin Zhu.

Z kolei stracie Magda Linette – Jennifer Brady odbędzie się jako trzecie na korcie Moon. Tam rywalizacja ruszy o godzinie 6:30, więc pojedynku Polki i Amerykanki powinniśmy spodziewać się nie wcześniej niż o godzinnie 11:00. Wcześniej na tym korcie rozegrane zostaną spotkania Xinyu Wang – Wiera Zwonariowa oraz Yue Yuan – Jasmine Paolini.

Rzecz jasna podane tu pory rozpoczęcia spotkań mogą ulec lekkim modyfikacjom. Wszystko zależne będzie od innych spotkań, a także warunków pogodowych, które mogą zmusić organizatorów do zmian w terminarzu.

WTA. Efekt Igi Świątek. Kto pokonuje Polkę, wygrywa cały turniej

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA