Gdzie oglądać sobotni konkurs PŚ w Klingenthal (09.12): Lista kanałów TV i streamingów

Aktualizacja: 8 gru 2023, 21:32
8 gru 2023, 19:06

Bardzo dobry występ Dawida Kubackiego w piątkowych kwalifikacją sprawił, że odżyły nadzieję polskich kibiców na dobre wyniki naszych skoczków w kolejnych konkursach Pucharu Świata. Najbliższy odbędzie się w sobotnie popołudnie na obiekcie Vogtland Arena w niemieckim Klingenthal.Dawid Kubacki powalczy o pierwsze podium w sezonie?

O pierwszych dwóch weekendach nowego sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich trzeba szybko zapomnieć. Polscy zawodnicy na skoczniach w Ruce i Lillehammer wypadli bardzo słabo, czego efektem są odległe miejsca w klasyfikacji generalnej cyklu. Kamil Stoch w poszukiwaniu formy udał się do Austrii, gdzie przeprowadził dodatkowe treningi. Pozostali nasi najlepsi zawodnicy nie zrezygnowali jednak ze startu w Klingenthal i wiele wskazuje na to, że była to dobra decyzja.

Podczas piątkowych kwalifikacji Dawid Kubacki zajął piąte miejsce. Doświadczony skoczek dobre skoki oddał również w oficjalnych treningach. Pozostali reprezentanci Polski nie mieli problemu z awansem do konkursu, ale dobre próby przeplatali słabszymi. Poza Kubackim w sobotnim konkursie wystartują Piotr Żyła, Paweł Wąsek, Andrzej Stękała i Maciej Kot.

Gdzie oglądać sobotni konkurs PŚ w Klingenthal (09.12)?

– Transmisja w TV: TVN, Eurosport 1

– Transmisja w streamingu: Eurosport w Playerze

Zawody rozpoczną się o godzinie 16:00.PŚ w Klingenthal: Kobayashi najlepszy w kwalifikacjach. Kubacki w ścisłej czołówce

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA