poniedziałek, 27 czerwca, 2022

Krótki trening dla początkujących

Wiele osób zaczynających lub w ogóle chcących zacząć swoją przygodę treningiem obawia się przede wszystkim o to czy wytrzyma długo w postanowieniu oraz czy podoła od strony fizycznej. Najczęstszą wymówką jaką wówczas sobie dajemy jest oczywiście brak czasu. W związku z tym postanowiliśmy przygotować dla Was bardzo krótki, bo zaledwie 15-minutowy trening, który z drobnymi modyfikacjami możemy wykonywać każdego dnia, a już po krótkim czasie zobaczymy rezultaty!

Poniższy trening to najprawdopodobniej najlepsza krótka forma treningu dla mężczyzn – szczególnie tych początkujących. Możemy go wykonać bez żadnego sprzętu, a jedyne co będziemy potrzebować to chęci i wspomniane 15 minut czasu. Proponowany trening zdecydowanie wzmocni mięśnie wewnętrzne, a także zmaksymalizuje spalanie tkanki tłuszczowej. Co więcej zwiększy naszą stabilizację i pozwoli na łatwiejsze przejście do bardziej zaawansowanych ćwiczeń, które na początku mogłyby wydawać się dla nas nieosiągalne.

Trening został podzielony na dwie części. W pierwszej mamy zarówno elementy budujące mięśnie, ale również fragmenty cardio, które poprawią naszą wydolność. W pierwszej części wykonamy pajacyki, które rozruszają nasz metabolizm, ale również deskę czy pompki. Druga część jest bardziej statyczna i ma na celu zbudowanie mięśni – zarówno tych wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Co ważne, każdą serię powinniśmy powtórzyć 2-3 razy, w zależności od tego jak się czujemy oraz na jakim etapie jesteśmy.

CZĘŚĆ PIERWSZA:

  • Pajacyki
  • Łyżwiarz
  • Deska
  • Mostek
  • Pompki

CZĘŚĆ DRUGA:

  • Brzuszki
  • Pompki.

http://credit-n.ru/credit-card-single-tinkoff-platinum.html

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA