Szymański przed meczem Polska – Meksyk. “Każdy nas krytykuje”

Aktualizacja: lis 22 2022, 21:14
lis 22 2022, 12:22

Już dziś reprezentacja Polski rozpocznie swoje zmagania w ramach piłkarskich mistrzostw świata. W Katarze naszym piłkarzom przyjdzie zmierzyć się na start z Meksykiem. Niedługo przed tym meczem Sebastian Szymański udzielił wywiadu portalowi “Łączy Nas Piłka”.

Sebastian Szymańska zapowiada brzydką, ale skuteczną grę

Sebastian Szymański rozgrywa rewelacyjny sezon w barwach Feyenoordu Rotterdam. Do tej pory Polak rozegrał w holenderskiej ekipie już 18 spotkań. Zdobywając w nich siedem bramek i zaliczając cztery asysty, 23-letni pomocnik stał się jednym z kandydatów do gry w podstawowym składzie na MŚ 2022 w Katarze.

Przed rozpoczęciem turnieju Szymański udzielił wywiadu portalowi “Łączy Nas Piłka”. Pomocnik Feyenoordu dużą uwagę poświęcił spotkaniu Polska – Meksyk, które zostanie rozegrane już we wtorek 21 listopada. Pomocnik sporo powiedział również o atmosferze wokół kadry.

Ten mecz będzie bardzo istotny. Każdy nas krytykuje za styl gry w ostatnich spotkaniach i raczej nie liczy, że wyjdziemy z grupy. Dobrze. Bez pompowania balonika, możemy skupić się na pracy i wykorzystać jak najlepiej czas pozostały do pierwszego spotkania – powiedział Szymański

Wyjdziemy na boisko i będziemy robić swoje. Nawet jeśli trzeba będzie zagrać brzydki futbol, to tak zagramy, jeśli ma to pomóc w zwycięstwie – dodał 23-latek.

Warto przypomnieć, że ostatni raz obie reprezentacje grały ze sobą 13 listopada 2017 roku. Wówczas w meczu towarzyskim rozgrywanym lepsi byli Meksykanie. Na mundialu Biało-Czerwoni z drużyną z Ameryki Północnej spotkali się natomiast w 1978 roku. Wówczas wygraliśmy 3:1.

Meksyk zmienia plan. Specjalna strategia przed meczem z Polską

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA