WTA Madryt: Agnieszka Radwańska pewnie w 2. rundzie!

2 maj 2015, 20:35

Bezproblemowo w pierwszej rundzie turnieju WTA Premier Mandatory w Madrycie poradziła sobie Agnieszka Radwańska, która pokonując Hiszpankę Larę Arrubarrenę, już w sobotę zakwalifikowała się do drugiej rundy tego prestiżowego turnieju.

Pierwszy set był wyrównany do stanu 4:3 dla Polki, kiedy to o dziwo siedem gemów rozegranych było bez przełamania! Jednak jak to w kobiecy tenisie, nie ma seta bez przełamań. Tak też stało się w 8. gemie, kiedy to Radwańska wygrała podanie Hiszpanki i wyszła na prowadzenie 5:3. Kolejny gem i kolejne przełamanie, tym razem ze strony Arruabarreny, jednak “Isia” zdołała opanować sytuację i zwyciężyć seta do 4.

Druga partia to już set bez większej historii. Nasza zawodniczka zaczęła od prowadzenia 3:0 i utrzymała prowadzenie już do końca zwyciężając 6:3.

Mecz zakończył się wynikiem 6:4, 6:3 dla